Yeni iPhone 13, 1TB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

blank
Yeni iPhone 13, 1TB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

İçerik: Yeni iPhone 13, 1TB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

Yeni iPhone 13 1TB Depolama Seçeneği İle Gelebilir:

Yaklaşan iPhone 13 serisi birkaç yükseltmeden fazlasını vaat ediyor, ancak bunlardan biri ortak bir soruna cevap verebilir: bitmeyen daha fazla depolama arzusu. 9to5Mac’in bildirdiği gibi, tanınmış analist Ming-Chi Kuo, iPhone 13 Pro ve Pro Max’in iPhone 12 Pro ailesinden taşınan 128 GB, 256 GB ve 512 GB seçeneklerin yanı sıra 1 TB’a kadar depolama alanıyla sunulacağını iddia etti. Bu pahalı olsa da, çok fazla video çekiyorsanız veya geleceğe daha dayanıklı olmasını istiyorsanız çekici olabilir.

Kuo ayrıca, temel iPhone 13 ve 13 mini’nin, giden muadillerinin 64GB’lık (açıkçası yetersiz) karşısında 128GB’ta başlayacağına inanıyordu. Ayrıca yeni bir 512 GB katmanı göreceksiniz – 256 GB’tan daha fazlasını elde etmek için artık bir Pro modele savurganlık yapmanıza gerek kalmayacak.

Para biriktirmenin başka yolları da olabilir. Analist ayrıca, mevcut AirPod’ların Apple’ın 14 Eylül etkinliğinde piyasaya sürülmeye hazır üçüncü nesil modellerin yanında kalmasını ve satmasını beklediğini söyledi. Bunun fiyatlandırmayı nasıl etkileyeceğinden emin değildi, ancak en olası senaryo, üçüncü nesil AirPod’ların mevcut alanı işgal etmesine izin veren bir fiyat düşüşü. Apple, yeni kablosuz kulaklıkları daha yüksek bir fiyata satabilir, ancak bunlar ile (normalde 250 $) AirPods Pro arasında çok fazla bir boşluk olmazdı.

Sızıntılar doğruysa, yeni AirPod’lar Pro muadillerine daha çok benzeyecek ve uzamsal sesi destekleyecek, ancak üst seviye tomurcukların kulaklık uçlarını veya aktif gürültü iptalini içermeyecek. Bu, mevcut, sade AirPod’ları Pixel Buds A, Nothing Ear 1 ve diğer değer odaklı rakiplere alternatif isteyenler için ‘bütçe’ seçimi yapabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPhone 13, 1TB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple, Casus Yazılımlara Karşı Yeni Güncellemeler Yayınladı

Apple, Casus Yazılımlara Karşı Yeni Güncellemeler Yayınladı: Apple, bir sonraki büyük etkinliğinden bir gün önce …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör