Nintendo, Avrupa’da Switch Fiyatını Önemli Ölçüde Düşürdü

blank
Nintendo, Avrupa'da Switch Fiyatını Önemli Ölçüde Düşürdü

İçerik: Nintendo, Avrupa’da Switch Fiyatını Önemli Ölçüde Düşürdü

Nintendo, Avrupa’da Switch Fiyatını Önemli Ölçüde Düşürdü:

Nintendo Life’ın bildirdiğine göre, Nintendo, temel Switch modelinin Avrupa’daki önerilen perakende fiyatını resmi olarak düşürdü ve ABD’de de benzer bir düşüşü umduğunu bildirdi. Nintendo’nun resmi mağazasında önceki 280 £ (330 €) yerine şimdi İngiltere’de 260 £ veya Avrupa’nın başka yerlerinde 300 € (Fransa’da 270 €’ya kadar) karşılığında mevcut.

Bir sözcü Eurogamer’a yaptığı açıklamada, “Nintendo of Europe, Nintendo Switch konsolunun Avrupa ticaret fiyatını perakendecilere değiştiriyor” dedi. “İlk piyasaya sürülmesinden dört buçuk yıldan fazla bir süre sonra, Nintendo Switch Avrupa’da güçlü satış ivmesine sahip olmaya devam ediyor. Avrupa’daki döviz kurları ve Nintendo Switch – OLED Modelinin yakında piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere çeşitli faktörleri dikkatlice tarttıktan sonra, Nintendo Switch’in Avrupa ticaret fiyatını değiştirmek için uygun zamanın şimdi olduğuna karar verdik.”

OLED Switch’in 8 Ekim’de gelmesiyle birlikte ana birim için ABD’de bir fiyat düşüşü olduğu söylendi. Yeni model, daha küçük çerçeveli daha büyük 7 inç, 720p OLED ekrana, yeni bir destek ayağına, ethernet bağlantı noktasına ve hoparlör iyileştirmelerine sahip, ancak başka hiçbir yükseltilmiş parça yok. Diğer her şey değişmeden, düşük fiyatlandırma, temel modeli nispeten iyi bir anlaşma haline getiriyor.

Nintendo, “Nintendo Switch – OLED Model’in piyasaya sürülmesinden önce fiyat değişikliğini yaptık, böylece Nintendo’nun kendi perakende kanalı My Nintendo Store’daki her model arasındaki fiyat farkları, Nintendo’nun kendi mağazası için uygun olduğuna karar verdi.” Dedi.

Nintendo Switch temel modeli, ABD’de Amazon’da ve Nintendo’nun resmi mağazasında hala 300 dolardan gösteriliyor, bu yüzden umarım bu yakın gelecekte değişecektir. Switch OLED, ABD’de 350 $, İngiltere’de 310 £ ve Avrupa’nın başka yerlerinde 365 €’ya mal olacak. Şirket, Switch Lite’ın fiyatının aynı kalacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo, Avrupa’da Switch Fiyatını Önemli Ölçüde Düşürdü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör