Realme GT Neo 2’nin Lansman Tarihi 22 Eylül Olarak Belirlendi

blank
Realme GT Neo 2'nin Lansman Tarihi 22 Eylül Olarak Belirlendi

İçerik: Realme GT Neo 2’nin Lansman Tarihi 22 Eylül Olarak Belirlendi

Realme GT Neo 22nin Lansman Tarihi 22 Eylül Olarak Belirlendi:

Çinli üreticinin yaklaşmakta olan bir akıllı telefonu olan Realme GT Neo 2, 22 Eylül’de tanıtılacak. Realme, Çinli mikroblog web sitesi Weibo’da ahizenin lansman tarihini doğruladı. Realme GT Neo 2’nin 64 megapiksel ana kamera ve delikli ekran tasarımı ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Yakışıklı ayrıca bir Qualcomm Snapdragon 870 yonga seti ile gelecek. Daha önce 12GB RAM ve Android 11 ile bir kıyaslama sitesinde tespit edilmişti.

Realme GT Neo 2, 22 Eylül’de piyasaya sürülecek. Lansman etkinliği, şirketin Weibo’da paylaştığı tanıtım afişine göre, yerel saatle 14.30’da (IST 11.30’da) yapılacak. Ancak telefonun herhangi bir teknik özelliğini veya tasarım detayını göstermiyor.

Yakışıklı yakın zamanda Geekbench kıyaslama sitesinde RMX3370 model numarasıyla listelendi. 12 GB RAM’e sahip olduğu ve Android 11 yazılımında çalıştığı listelenmiştir. Yaklaşan Realme GT Neo 2 cep telefonu Geekbench’te 4.678 tek çekirdek puanı ve 12.690 çok çekirdek puanı aldı.

Realme GT Neo 2’nin daha önce 6.62 inç full HD+ ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip olacağı belirtilmişti. Akıllı telefonun ekranının sol üst köşesinde bir delik açacağı söyleniyor. Ahizenin üçlü arka kamera kurulumu, 64 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel sensörleri içerecek şekilde tasarlanmıştır. Yaklaşan Realme GT Neo 2 akıllı telefonun ön tarafında selfie kamerası için 16 megapiksel sensöre sahip olduğu ve 65W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil içerdiği söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2’nin Lansman Tarihi 22 Eylül Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör