Samsung Galaxy A52s 5G, Yazılım Güncellemesi Aldı

blank
Samsung Galaxy A52s 5G, Yazılım Güncellemesi Aldı

İçerik: Samsung Galaxy A52s 5G, Yazılım Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy A52s 5G, Yazılım Güncellemesi Aldı:

Samsung Galaxy A52s 5G, RAM Plus adlı yeni bir yazılım güncellemesi sayesinde 4 GB’a kadar RAM yükseltmesi alıyor. Bu, telefondaki çoklu görevi geliştirmek için telefonun yerleşik RAM’i sanal olarak genişletmesine olanak tanır. Yazılım güncellemesi ayrıca Galaxy A52s 5G’nin kamera kararlılığını da iyileştiriyor ve genel performansını iyileştirmek için temel değişiklikleri taşıyor. Ayrıca yeni bir Android güvenlik yaması var. Samsung Galaxy A52s 5G bu ayın başlarında Hindistan’da piyasaya sürüldü.

RAM Plus özelliği, RAM’ini sanal olarak genişletmek için Samsung Galaxy A52s 5G’de yerleşik depolamayı kullanır. Bu özellik geleneksel olarak bellek sayfalama olarak bilinir ve Realme telefonlarında Dinamik RAM Genişletme (DRE) olarak bulunur. Çoklu görev deneyimlerini iyileştirmek için depolamadan 4 GB bellek ekleyerek yerleşik RAM’i artırmaya yardımcı olur.

Samsung, RAM Plus özelliğini geçen ay İngiltere’de Galaxy A52s 5G’yi piyasaya sürdüğü sırada duyurdu. A528BXXU1AUH9 yapı numarasına sahip yazılım güncellemesi aracılığıyla Samsung Galaxy A52s 5G’nin Hindistan birimlerine ulaşıyor gibi görünüyor.

Güncelleme ayrıca Ağustos 2021 Android güvenlik yamasını Galaxy A52s 5G’ye getiriyor. Ancak geçen hafta Avrupa’da aynı model Eylül Android güvenlik yaması ile bir güncelleme aldı. Bu güncelleme, donanım yazılımı sürümü A528BXXS1AUHA’yı taşıyordu.

Hindistan güncellemesi RAM Plus’a ek olarak Galaxy A52s 5G’de daha iyi kamera kararlılığı sağlamak için iyileştirmeler de içeriyor. Yeni yazılım yapısı, telefonun genel performansını da iyileştiriyor.

Gadgets 360, güncellemenin yayınlandığını bağımsız olarak doğrulayabilse de, güncelleme sunumu ilk olarak SamMobile tarafından bildirildi. Ayrıca, yeni yazılım paketinin boyutu 250.49MB’dir.

Ayarlar > Yazılım güncellemesine giderek ve ardından İndir ve yükle’ye dokunarak en son güncellemeyi indirebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52s 5G, Yazılım Güncellemesi Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör