Zoom’un Canlı Altyazı Özelliği Yakında 30 Dilde Çalışacak

blank
Zoom'un Canlı Altyazı Özelliği Yakında 30 Dilde Çalışacak

İçerik: Zoom’un Canlı Altyazı Özelliği Yakında 30 Dilde Çalışacak

Zoom’un Canlı Altyazı Özelliği Yakında 30 Dilde Çalışacak:

Zoom, bugün yıllık Zoomtoopia konferansını düzenledi ve video konferans yazılımına getirmeye çalıştığı bazı özelliklere bir bakış sağladı. Sayılamayacak kadar çok geliştirme var, ancak daha dikkate değer olanlardan bazıları, hizmeti kullanma şeklinizi değiştirme potansiyeline sahip.

Bunlardan ilki, Zoom’un otomatik altyazı sisteminin genişletilmesidir. Zoom, bu yılın başında, özelliği 2021 sonbaharına kadar tüm kullanıcılarının kullanımına sunacağını duyurdu. Şimdi ise şirket, özelliği toplam 30 dilde çalıştırmayı planlıyor. Ayrıca 12 dil için canlı çeviri desteği de ekliyor. Her iki genişleme de önümüzdeki yıl içinde gerçekleşecek ve şirketin gerçek zamanlı çeviri konusunda uzmanlaşmış bir startup satın almasından sonra gerçekleşecek.

Zoom ayrıca, özelliği web’de ve toplantı ve çağrıların dışında kullanılabilir hale getirecek genişletilmiş bir Beyaz Tahta deneyimi üzerinde çalışıyor. Bu amaçla, deneyim bu yıl beta sürümünde kullanıma sunulduğunda ayrı bir Beyaz Tahta sekmesi bulacaksınız. Ardından, gelecek yıl bir zaman, Zoom, video konferans yazılımını ve Beyaz Tahta özelliğini şirketin Horizon Workrooms’una getirmek ve her ikisine de sanal gerçeklikte erişmenizi sağlamak için Facebook ile çalışmayı planlıyor.

Zoom ayrıca birkaç küçük ama yine de dikkate değer özellikler üzerinde çalışıyor. Örneğin Zoom Phone’a uçtan uca şifreleme desteği geliyor, bu da Zoom üzerinden yaptığınız telefon görüşmelerini güvenli tutmanızı sağlayacak. Şu anda üzerinde çalıştığı her şeyi görmek için şirketin blog gönderisine göz atın.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Zoom’un Canlı Altyazı Özelliği Yakında 30 Dilde Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör