Far Cry 6’ya Stranger Things ve Rambo Geliyor

blank
Far Cry 6'ya Stranger Things ve Rambo Geliyor

İçerik: Far Cry 6’ya Stranger Things ve Rambo Geliyor

Far Cry 6’ya Stranger Things ve Rambo Geliyor:Far Cry 6 bir ay daha çıkmıyor, ancak Ubisoft, oyuncuların lansmandan sonra yapacakları (ve ödeyecekleri) her şeyi zaten abartıyor. Far Cry 6, Danny Trejo, Rambo ve Stranger Things ekibini önümüzdeki yıl ücretsiz olarak sunulacak ve ortak veya solo olarak oynanabilecek bir dizi ek görevde içerecek.

Trejo’nun görevi, oyunun kahramanı Dani ile birlikte Yara’ya taco dağıtmayı içerir. Adı Danny ve Dani Herkese Karşı. Rambo’dan ilham alan görevin adı Rambo: All the Blood ve 1980’lerin aksiyon filminden çıkmış bir hikayede ağır silahlı, cosplay yapan bir süper hayrana sahip. Son ücretsiz görev, The Vanishing adlı bir Stranger Things geçişidir – oyuncuların Upside Down’da sadık weiner köpekleri Chorizo’yu bulmaları gerekir.

Atlamadan itibaren, Far Cry 6 ayrıca haftalık isyan mücadelelerine ve ücretsiz özel operasyon misyonlarına sahip olacak. Gelelim ücretli içeriğe.

Far Cry 6 sezon geçişi 2021’in sonlarında yayınlanacak ve serinin geçmişindeki kötü adamların başrolde olduğu üç göreve sahip olacak ve onların arka planlarını kes ve yeniden dene mekanikleriyle detaylandıracak. Bu görevler, tıpkı ana oyun gibi, tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynanabilir. Popüler Far Cry 3 yan ürünü Blood Dragon da sezon geçişine dahildir. Sezon geçişi, oyunun altın sürümüyle birlikte gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Far Cry 6’ya Stranger Things ve Rambo Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör