Instagram, Bazı Yeni Özellikleri Test Ediyor

blank
Instagram, Bazı Yeni Özellikleri Test Ediyor

İçerik: Instagram, Bazı Yeni Özellikleri Test Ediyor

Instagram, Bazı Yeni Özellikleri Test Ediyor:

Instagram, insanlara ünlü geniş besleme algoritması üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilecek bir araç üzerinde çalışıyor. Mobil geliştirici Alessandro Paluzzi, yakın zamanda Sık Kullanılanlar adlı geliştirme aşamasındaki bir özelliğin ekran görüntülerini paylaştı. Bu görüntüler, aracın, akışınızda gezinirken yazılımın öncelik vermesini istediğiniz bir hesap listesine arkadaşlar, aile üyeleri ve içerik oluşturucular eklemenize izin vereceğini gösteriyor.

Instagram 2016’da kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye geçtiğinden beri, insanlar sürekli olarak uygulamanın en çok görmek istedikleri görüntüleri ve videoları gösterme konusunda yeterli bir iş yapmadığından şikayet ettiler. Instagram’ın başkanı Adam Mosseri, platformun çeşitli algoritmalarının nasıl çalıştığı hakkında bir blog yazısı yazdığı son zamanlarda bu endişeleri dile getirmeye çalıştı. Şu anda, besleme algoritması, size gösterdiği içeriğe nasıl öncelik vereceğinize karar verirken, son etkinliklerinize ve biriyle etkileşim geçmişinize ek olarak bir gönderinin popülerliğine bakma eğilimindedir.

Favoriler’in Instagram’da resmi bir özellik haline gelip gelmeyeceği belli değil. Bir Instagram sözcüsü Engadget’a şirketin şu anda aracı dahili olarak test ettiğini, ancak ne zaman harici bir test görebileceğimiz konusunda daha fazla ayrıntı vermediğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Bazı Yeni Özellikleri Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör