Uncharted 4 ve Uncharted Lost Legacy PS5 ve PC’ye Geliyor

blank
Uncharted 4 ve Uncharted Lost Legacy PS5 ve PC'ye Geliyor

İçerik: Uncharted 4 ve Uncharted Lost Legacy PS5 ve PC’ye Geliyor

Uncharted 4 ve Uncharted Lost Legacy PS5 ve PC’ye Geliyor:

Piyasaya çıktığı günden beri oyuncular tarafından çok sevilen ve her platformda yüksek oyuncu sayılarına ulaşan Uncharted koleksiyonu, COVID-19 pandemisinin ilk aylarında hayatta kalmama yardımcı oldu ve şimdi, 2022’de gelmesi beklenen bir canlı aksiyon filmine ek olarak, Naughty Dog’un popüler macera serisinin en son iki yinelemesinin bir sonraki aşamada PS5 ve PC’ye gelmesi planlanıyor. Oyun serisinin 2022’nin başlarında yeni nesil oyun konsollarında da oynanması planlanıyor.

Hem Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, hem de Nathan Drake destanının finali ve devamı olan DLC The Lost Legacy gelecek yıl satışa sunulacak. Grafikler, elbette, yeni nesil donanımda çalışırken muhteşem görünüyor. Bununla birlikte, Naughty Dog’un ek platform yükseltme maliyetleri konusunda ısrar edip etmeyeceği konusunda henüz bir haber yok – bir Sony Interactive’in Zero Dawn Forbidden West’i PS4’ten PS5’e güncellemek için ekstra ücretlendirmeyle yaptığı kısa kumar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Uncharted 4 ve Uncharted Lost Legacy PS5 ve PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör