Deltarune 2. Bölüm PC ve Mac İçin 17 Eylül’de Geliyor

blank
Deltarune 2. Bölüm PC ve Mac İçin 17 Eylül'de Geliyor

İçerik: Deltarune 2. Bölüm PC ve Mac İçin 17 Eylül’de Geliyor

Deltarune 2. Bölüm PC ve Mac İçin 17 Eylül’de Geliyor:

Undertale’nin altıncı yıldönümü yayınının sonunda, Toby Fox hayranlarına bir sürpriz bıraktı: Yeni yukarıdan aşağıya RPG’si Deltarune’nin ikinci bölümü neredeyse üç yıllık bir bekleyişin ardından bu hafta yayınlanacak. Kotaku’nun belirttiği gibi, Fox’un Deltarune’un ilk bölümünün Ekim 2018’de yayınlanması da bir sürpriz oldu. Oyunda, sınıf arkadaşı Susie ile birlikte “Karanlık Dünya”ya düşen Kris adında bir insanı kontrol ediyorsunuz, burada onlara dünyayı kurtarmak için kahraman olduklarını söyleyen Ralsei ile tanışıyorlar.

Herhangi bir RPG’den bekleyeceğiniz gibi, üçü bir maceraya atılır ve yol boyunca canavarlarla karşılaşır. Deltarune, Undertale gibi yukarıdan aşağıya bir 2D RPG’dir, ancak Final Fantasy’ye benzer gelişmiş bir sıra tabanlı, çok karakterli savaş sistemine sahiptir. Önceki bir röportajda Fox, Deltarune fikrinin kendisine 2011’de gördüğü bir rüyada geldiğini söyledi – oyun için geliştirme bundan sonraki yıl başladı.

Deltarune’un ikinci bölümü, PC ve Mac için 17 Eylül, 20:00 EST’de satışa sunulacak. Switch ve PS4 sürümleri hakkında henüz bir bilgi yok. Fox, oyunun resmi web sitesinde oyun için daha fazla bölüm planladığını ancak şu ana kadar yalnızca ikincisini tamamladığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Deltarune 2. Bölüm PC ve Mac İçin 17 Eylül’de Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör