Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

blank
Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

İçerik: Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı:

Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group liderliğindeki yeni bir finansman turunda Discord’un 500 milyon dolar topladığını söyledi.

Bloomberg News’in daha önce bildirdiğine göre, anlaşma şirkete yaklaşık 15 milyar dolar değerinde. Anlaşmazlık değerleme hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Discord sözcüsü, Baillie Gifford & Co, Coatue Management, Fidelity Management & Research ve Franklin Templeton’ın da mevcut yatırımcıların yanı sıra finansmana katıldığını söyledi.Discord, COVID-19 salgını sırasında yıldırım hızıyla büyüdü ve ilk olarak video oyuncuları tarafından kullanıldı, uygulama artık topluluklar arasında ve komedi kulüplerinden karaoke partilerine kadar uzanan etkinlikler için genişledi.

Reuters bu yılın başlarında Microsoft’un Discord’u 10 milyar dolardan fazla satın almak için görüşmelerde bulunduğunu ve görüşmelerin Nisan ayında sona erdiğini bildirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör