Oppo F19’lar 6.43 inç AMOLED Ekranla Gelebilir

blank
Oppo F19'lar 6.43 inç AMOLED Ekranla Gelebilir

İçerik: Oppo F19’lar 6.43 inç AMOLED Ekranla Gelebilir

Oppo F19’lar 6.43 inç AMOLED Ekranla Gelebilir:

Oppo F19’lar yaklaşan festival sezonunda piyasaya sürülebilir. Lansmanından önce, bazı önemli özellikler çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yaklaşan Oppo akıllı telefonun 6.43 inç AMOLED ekrana, 48 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera kurulumuna ve 16 megapiksel selfie kamerasına sahip olduğu bildiriliyor. Android 11 tabanlı ColorOS 11.1’i çalıştırdığı söyleniyor. Fiyatlandırması ve diğer özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi henüz bilinmiyor. Oppo F19’lar şu anda üç model içeren bir serinin parçası olacak – Oppo F19, Oppo F19 Pro ve Oppo F19 Pro+.

Yaklaşan Oppo F19’ların temel özellikleri MySmartPrice tarafından bildirildi. Oppo F19 serisindeki yeni akıllı telefon, yaklaşan festival sezonunda piyasaya sürülebilir. Oppo, Oppo F19’ların lansman tarihini, fiyatını ve teknik özelliklerini henüz resmi olarak doğrulamadı, bu nedenle bu bilgi biraz dikkatli alınmalıdır.

Oppo F19s özellikleri
Yayın tarafından alıntılanan sektör kaynaklarına göre, Oppo F19s, Android 11 tabanlı ColorOS 11.1’i çalıştıracak. Cihazın, delik delme ve 20:9 en boy oranına sahip 6.43 inç full-HD+ AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. 48 megapiksel birincil sensör ve iki 2 megapiksel derinlik ve makro sensörden oluşan üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Selfie’ler için 16 megapiksel Sony IMX471 sensör alabilir.

Oppo F19s üzerindeki işlemci hala bilinmiyor, ancak rapora göre akıllı telefon, 5 GB’a kadar RAM genişletme desteği ile 6 GB RAM ile gelebilir. 33W hızlı şarj desteği ile birlikte gelen 5.000 mAh pil paketi olduğu söyleniyor. Oppo akıllı telefon, kullanıcının mevcut konumunu otomatik olarak önceden tanımlanmış bir kişiye gönderen düşük pil SMS özelliği de alabilir. Akıllı telefonun 7.95 mm kalınlığında olması ve 175 gram ağırlığında olması muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo F19’lar 6.43 inç AMOLED Ekranla Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör