Razer Mobil Oyun İçin Parmak Kılıfı Çıkardı

blank
Razer Mobil Oyun İçin Parmak Kılıfı Çıkardı

İçerik: Razer Mobil Oyun İçin Parmak Kılıfı Çıkardı

Razer Mobil Oyun İçin Parmak Kılıfı Çıkardı:

Razer, çoğunlukla üst düzey oyun cihazlarıyla tanınır, ancak aynı zamanda çeşitli aksesuar koleksiyonuna da sahiptir. Mobil cihazlar için çok garip bir oyun olan Gaming Finger Sleeve’i piyasaya sürdü. Fortnite ve diğer mobil oyunları oynarken performansı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için teri emecek ve böylece ekrandaki sürtünmeyi azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Başparmağınıza veya işaret parmağınıza geçebilen kollar naylon, spandeks ve iletken gümüş liflerden dokunmuştur – bu, çoğu mobil cihazla çalışacakları anlamına gelir. Ayrıca parmaklarınızın nefes almasına izin verirken teri emmelerine yardımcı olur ve onları nispeten serin ve kuru tutar. 0,8 mm’de oldukça incedirler (ve elde yıkanabilirler), bu nedenle yine de size biraz dokunma hissi vermeleri gerekir.

Meslektaşlarımdan birinin sözleriyle, “başparmak hiperhidrozu gerçektir, ailem”, bu nedenle Oyun Parmak Kılıfı, göründüğü kadar aptalca bazı insanlar için gerçekten yararlı olabilir. Ayrıca özellikle sıcak veya nemli ortamlarda büyük bir yardım olabilir. Her durumda, sizi kesinlikle çok, çok ciddi bir mobil oyuncu olarak işaretleyecektir. Şimdi 10 $ için kullanılabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer Mobil Oyun İçin Parmak Kılıfı Çıkardı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör