Sony, Pulse 3D Headset’in Tamamen Siyah Bir Versiyonunu Tanıttı

blank
Sony, Pulse 3D Headset'in Tamamen Siyah Bir Versiyonunu Tanıttı

İçerik: Sony, Pulse 3D Headset’in Tamamen Siyah Bir Versiyonunu Tanıttı

Sony, Pulse 3D Headset’in Tamamen Siyah Bir Versiyonunu Tanıttı:

Sony, Pulse 3D kulaklığı için ikinci bir renk seçeneğini açıkladı: Midnight Black. Sony’nin Haziran ayında PlayStation 5 için piyasaya sürdüğü Midnight Black DualSense denetleyicisini tamamlıyor – ürünler aynı renk düzenini paylaşıyor.

Kulaklığın orijinal beyaz ve siyah rengi, PS5’in tasarımına uyuyor. İşte Sony’nin konsolun yeni çevre birimlerinin görünümünü yansıtması için birinci taraf siyah plakalar üzerinde çalıştığını umuyoruz.

Kulaklığın en son sürümü 22 Ekim’de satışa sunulacak. 100 dolarlık kulaklık için ön siparişler PlayStation Direct’te açık. Şirket, kulaklığı PS5’in sesleri ekranda gördüğünüzle eşleşen yerlere yerleştirmeyi amaçlayan mekansal ses teknolojisinden yararlanmak için yarattı. Takım arkadaşlarınızla konuşmak veya oyununuzu yayınlıyorsanız (özel bir mikrofon muhtemelen daha iyi bir seçenek olsa da) kullanışlı olacak yerleşik çift mikrofon vardır.

Kulaklıklar öncelikle PS5 için tasarlanmıştır ve kablosuz USB vericisi aracılığıyla PS4, PC’ler ve Mac’lerle çalışır. Bluetooth yok, ancak kulaklığı 3,5 mm kulaklık bağlantı noktası üzerinden veya bir adaptör kullanarak diğer cihazlara bağlayabilirsiniz.

Sony bugün PS5 için yalnızca konsolun genişleme yuvasının kilidini açmakla kalmayıp Pulse 3D için ekolayzır ayarları ekleyen büyük bir güncelleme sunuyor. Üç ön ayar vardır: Standart, Bas Kuvvetlendirme ve Atıcı. İkincisi, ateşlenen atışlara ve ayak seslerine daha fazla vurgu yapar. Kendi ön ayarlarınızı oluşturabilir ve kolay erişim için üç adede kadar kaydedebilirsiniz. Ekolayzır ayarlarını Kontrol Merkezi aracılığıyla değiştirebileceksiniz, böylece bazı şeyleri değiştirmek için konsolun ana menü sistemine erişmeniz gerekmiyor.

Bu arada, en yeni PS5 sistem yazılımı, yerleşik TV hoparlörleri aracılığıyla 3D ses desteği ekler. Bu nedenle, kulaklıksız çalmayı tercih ediyorsanız ve surround ses sisteminiz yoksa, yine de uzamsal sesin bazı etkilerini alabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Pulse 3D Headset’in Tamamen Siyah Bir Versiyonunu Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör