Toyota, Autoshow’da Yeşil Teknolojilere ve Mobiliteye Odaklanıyor

blank
Toyota, Autoshow'da Yeşil Teknolojilere ve Mobiliteye Odaklanıyor

İçerik: Toyota, Autoshow’da Yeşil Teknolojilere ve Mobiliteye Odaklanıyor

Toyota, Autoshow’da Yeşil Teknolojilere ve Mobiliteye Odaklanıyor:

Dört yıl sonra dijital olarak gerçekleştirilen Autoshow 2021 Mobilite Fuarı’nda “Herkes için bir Toyota Hybrid var” temasıyla yerini alan Toyota, dikkat çeken mobilite çözümlerini de sergiliyor. Toyota, fuarda ayrıca Yaris, Corolla HB, C-HR, Corolla Sedan, RAV6 ve Camry olmak üzere farklı segmentlerden 4 hibrit modelini tanıttı; TOYOTA GAZOO Racing de standında şampiyon otomobil GR Yaris’i tanıtıyor. Hafif ticari segmentteki efsane pick-up Hilux ile birlikte hem iş performansı hem de binek araç konforu ile beğeni toplayan Proace City, dijital fuardaki diğer Toyota modelleri arasında yer alıyor.

Otonom elektrikli araçlardan insansı robotlara kadar birçok prototip mobilite ürünü de Toyota’nın Autoshow’daki dijital standında sergileniyor. “Herkesin özgürce hareket ettiği bir dünya gerçekleştirmek” mottosuyla yeni bir döneme başlayan Toyota, artık sadece bir otomobil markası değil, bir ‘mobilite’ şirketine dönüşümünü gözler önüne seriyor.

Engelliler, hastalıklar nedeniyle hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar, yaşlılar, 7’den 70’e herkesin dünyayı zahmetsizce ve keyifle dolaşmasını sağlayacak ileri teknoloji mobilite ürünleri. Konvoylarına hizmet etti.

Ayrıca Autoshow fuarında Toyota’nın son zamanlarda ürettiği sıra dışı modellerden GR Yaris, markanın yarış ekibi TOYOTA GAZOO Racing’in standında sergileniyor. Dünya Ralli Şampiyonası tecrübesiyle geliştirilen GR Yaris, tasarımı ve performansıyla büyük ses getirdi. Toyota, motor sporlarını yol otomobilleri için bir geliştirme laboratuvarı olarak değerlendirmeye devam ederken, yarışlardaki olağanüstü koşullara bakarak yeni teknolojileri keşfetmeye ve yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Toyota, Autoshow’da Yeşil Teknolojilere ve Mobiliteye Odaklanıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör