Twitter, Herkese Açık Doğrulamaları Yeniden Açıyor

blank
Twitter, Herkese Açık Doğrulamaları Yeniden Açıyor

İçerik: Twitter, Herkese Açık Doğrulamaları Yeniden Açıyor

Twitter, Herkese Açık Doğrulamaları Yeniden Açıyor:Şirket, bu hafta yaptığı açıklamada, Twitter’ın hesap doğrulama için halktan başvuruları bir kez daha kabul etmeye başladığını duyurdu. Bu en son yeniden başlatma, Twitter’ın başvuru ve inceleme sürecinde iyileştirmeler uygulamak için Ağustos ayının başında doğrulamaları geçici olarak “duraklatmaya” başlamasından sonra gelir. “Başvuru yapmayı planlıyorsanız ve henüz erişiminiz yoksa, hesap ayarlarınızı kontrol etmeye devam edin, ” dedi şirket. “Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler.”

Son aylarda Twitter, mavi rozetleri dağıtmakla uğraştı. Mayıs ayında halka açık doğrulamalar için en son sistemini piyasaya sürdüğünden beri, şirket iki kez yeni başvuruları kabul etmeyi bırakmak zorunda kaldı. İlk askıya alma, şirketin yeni sistemi başlatmasından sadece sekiz gün sonra geldi. Ve en son geri adımdan önce, sahte bir Cormac McCarthy hesabı kısaca doğrulandı. Twitter’ın başka bir sorunla karşılaşmamasını umuyoruz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Herkese Açık Doğrulamaları Yeniden Açıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör