Castlevania: Grimoire of Souls Artık Apple Arcade’de Mevcut

blank
Castlevania: Grimoire of Souls Artık Apple Arcade'de Mevcut

İçerik: Castlevania: Grimoire of Souls Artık Apple Arcade’de Mevcut

Castlevania: Grimoire of Souls Artık Apple Arcade’de Mevcut:Uzun süredir devam eden Castlevania oyun serisinin en yeni oyunu Grimore of Souls, artık Apple Arcade’e özel olarak mevcut. Kendi başına yeni bir oyun olmasa da, çoğu Castlevania hayranının henüz oynama şansı bulamadığı bir oyun. Seri yayıncısı Konami, oyunu ilk olarak 2018’de duyurdu ve ardından 2019’da yalnızca Kanada’da piyasaya sürdü ve ardından App Store’dan kaldırdı.

Grimoire of Souls, her türden Castlevania hayranları için bir şeyler sunuyor. Dizinin gazileri Ayami Kojima ve Michiru Yamane’den sanat ve müzik içeriyor. Dahası, franchise favorileri Simon Belmont, Shanoa ve Alucard dahil olmak üzere beş farklı oynanabilir karakter kullanarak oyun boyunca oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, kooperatif desteği de var. Castlevania: Grimoire of Souls’u iOS, iPadOS, macOS ve tvOS’ta indirebilirsiniz. Bireysel bir Apple Arcade aboneliği aylık 5 ABD dolarıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Castlevania: Grimoire of Souls Artık Apple Arcade’de Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör