Microsoft Office 2021, 5 Ekim’de Kullanıma Sunulacak

blank
Microsoft Office 2021, 5 Ekim'de Kullanıma Sunulacak

İçerik: Microsoft Office 2021, 5 Ekim’de Kullanıma Sunulacak

Microsoft Office 2021, 5 Ekim’de Kullanıma Sunulacak:

Microsoft, üretkenlik paketinin bir sonraki tüketici sürümü olan Office 2021’i 5 Ekim’de piyasaya sürecek. Bu, şirketin Windows 11’i piyasaya sürmesiyle aynı gün. Daha önceki Office 2019 gibi, Office 2021 de hem Windows hem de macOS’ta kullanılabilecek tek seferlik bir satın almadır. Şirketin Microsoft 365 aboneliğine abone olmak istemeyen kişiler içindir.

Microsoft, yakında Office 2021 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağına söz verdi, ancak The Verge’den Tom Warren’ın bildirdiğine göre, sürümün, şirketin kurumsal müşteriler için bugün yayınladığı yazılımın bir çeşidi olan Office LTSC’de bulunan iyileştirmelerin çoğunu içereceğini biliyoruz. Bulut’a erişmeyin. Diğer iyileştirmelerin yanı sıra erişilebilirlik özellikleri ve karanlık mod desteği ekler. Microsoft’un yazılımı en az beş yıl süreyle desteklemeyi planladığını ve yazılımın kutudan çıktığı haliyle hem 32 hem de 64 bit sistemlerle çalışacağını daha önceki bir duyurudan da biliyoruz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Office 2021, 5 Ekim’de Kullanıma Sunulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör