Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

blank
Realme GT Neo 2'nin Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu:

Realme GT Neo 2’nin 22 Eylül’de Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Lansmanından önce Realme, Çin mikroblog web sitesi Weibo’daki birden fazla gönderi aracılığıyla akıllı telefonun ekran özelliklerini onayladı. Realme GT Neo 2’nin ayrıca bir Snapdragon 870 SoC ve 65W Dart Charge hızlı şarjlı 5.000 mAh pil alacağı doğrulandı. Ancak Çinli teknoloji devi, ekranın boyutunu veya çözünürlüğünü açıklamadı ve yaklaşmakta olan akıllı telefonun diğer önemli özelliklerini açıklamadı.

Weibo’daki birkaç gönderiyle Realme, Realme GT Neo 2’nin bazı ekran özelliklerini duyurdu. Akıllı telefon, Samsung tarafından geliştirilen ve Realme GT’ye kıyasla maksimum 1300 nit parlaklık ve yüzde 15 daha düşük güç tüketimi ile E4 AMOLED ekrana sahip olacak. Neo. Ayrıca 600Hz dokunmatik örnekleme hızı ve uyarlanabilir 120Hz yenileme hızı ile gelecek. Uygulamaya ve içeriğe bağlı olarak yenileme hızı 30Hz, 60Hz, 90Hz ve 120Hz arasında değişebilir. Ayrıca ekran DC karartmayı, 10.240 seviye parlaklık ayarını ve 50.000.000:1 kontrast oranını da destekleyecek.

Daha önceki bir sızıntıda Realme GT Neo 2’nin 6.62 inç full HD+ ekrana sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun ayrıca Geekbench listesinde de görüldüğü gibi 12 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Ancak, 8GB RAM seçeneğiyle de gelebilir. Realme, dikdörtgen bir kamera modülüne sahip bir Black Mint renk çeşidi gösteren telefonun bir görüntüsünü paylaştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör