Riot, Kendi Oyun Platformunu Kurdu

blank
Riot, Kendi Oyun Platformunu Kurdu

İçerik: Riot, Kendi Oyun Platformunu Kurdu

Riot, Kendi Oyun Platformunu Kurdu:

Gereksiz görünen fırlatıcılar yayınlayan oyun geliştiricilerinden bıktınız mı? Yazık, bir tane daha alıyorsun. Riot Games, oyunları Riot Client için bir başlatıcı çıkarma planlarını açıkladı. Bu tamamen yeni değil (oyunlar bir süredir sessizce başlatıcının sınırlı bir sürümünü kullanıyor), ancak artık tek bir oturum açarak Riot’un tüm masaüstü oyunlarına erişebilirsiniz. Örneğin, Valorant’tan League of Legends’a çok az sorunla atlayabilirsiniz.

İstemci ilk olarak 20 Eylül’de hazır olacak. Riot’un müşterinin kararlılığından emin olduğunu varsayarsak, tüm oyuncular yeni yazılımı 4 Ekim’de almalıdır. Haberler ve etkinlikler de dahil olmak üzere her oyun için özel sayfalar görmeye devam edeceksiniz.

Riot, bireysel oyunlara yönelik mevcut kısayollarınızın çalışmaya devam edeceğini ve bunun önemli ölçüde daha fazla sürücü alanını kemirmeyeceğini vurguladı. Oynamak istediğiniz oyunlarla aranıza başka bir katman eklemek pek de klasik bir durum değil. Aynı zamanda, bunun Riot’un deneyimi kontrol etmesine yardımcı olduğuna dair çok az şüphe var. Böyle bir istemci, Riot’un sizi oyun evreninde tutmasını çok daha kolay hale getirecek – Valorant’a ulaşmak bu kadar kolayken neden Counter-Strike’a atlamalısınız?

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Riot, Kendi Oyun Platformunu Kurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör