TP-Link’in WiFi 6 Modemi, Oyuncular İçin Özel Olarak Üretildi

blank
TP-Link'in WiFi 6 Modemi, Oyuncular İçin Özel Olarak Üretildi

İçerik: TP-Link’in WiFi 6 Modemi, Oyuncular İçin Özel Olarak Üretildi

TP-Link’in WiFi 6 Modemi, Oyuncular İçin Özel Olarak Üretildi:

TP-Link, WiFi oyun yönlendiricilerinin her zamankinden daha popüler olduğunu biliyor ve tamamen aşırıya kaçmadan bir dizi üst düzey özellik sunarak buna ayak uydurmaya kararlı. Şirket, yalnızca WiFi 6 hızları (bu aşamada neredeyse gereklidir) değil, aynı zamanda oyun oturumlarınızı diğer yerel ağ aktarımlarından kaynaklanan parazitlerden uzak tutmak için özel bir 4.8 Gbps “Oyun Bandı” sunan bir Archer GX90 yönlendiriciyi tanıttı. Bir hızlandırıcı ayrıca, Call of Duty serisi veya League of Legends gibi tanıdığı oyunlar için akışları tespit eder ve ince ayar yapar; ayrıca bir gösterge panosu, sorunları tespit etmenize yardımcı olmak için oyun sürenizle ilgili istatistikler sağlar.

Bilinen diğer bazı hilelerin oyun performansını artırmasını bekleyebilirsiniz. İyileştirilmiş OFDMA (ortogonal frekans bölmeli çoklu erişim) modülasyonu, gecikmeyi azaltmak içindir ve 1,5 GHz dört çekirdekli işlemci (TP-Link adını vermiyor) yoğun trafiğin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Bu aynı zamanda 2.5Gbps Ethernet jakı (artı dört 1Gbps jak), iki USB bağlantı noktası ve TP-Link’in OneMesh özellikli cihazları aracılığıyla ağ ağı desteği ile genel kullanım için sağlam bir yönlendiricidir.

Archer GX90, Amazon (bu yazı itibariyle değil) ve diğer satış noktalarında 250 $ karşılığında satışa sunulacak. Tipik bir ev WiFi yönlendiricisinden kesinlikle daha pahalıdır, ancak bu, bazı üç bantlı WiFi 6 yönlendiricilerinden kesinlikle daha ucuzdur. Uzaylı görünümüne aldırmadığın sürece, bu, ham hız ile makul bir fiyat arasında sağlıklı bir denge kurabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TP-Link’in WiFi 6 Modemi, Oyuncular İçin Özel Olarak Üretildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör