Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Apple Watch Series 7 teknik özelliklerinin Twitter’da paylaşılan iddia edilen bir dahili belge aracılığıyla detaylandırıldığı bildiriliyor. Belge, yeni Apple Watch modelinin Apple’ın S7 paket sistemi (SiP) tarafından desteklendiğini gösteriyor. Ayrıca Apple Watch Series 7 ile ilgili ağırlık ve saklama detaylarını da içeriyor. Apple, Apple Watch Series 7’yi en gelişmiş akıllı saat modeli olarak pazarlıyor olsa da, en son tanıtılan Apple Watch Series 6 ile pek bir farkı yok gibi görünüyor. yıl.

İddia edilen dahili belge, BuzzFeed’den Parker Ortolani tarafından gönderilen bir tweet’e yanıt olarak bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. iMore tarafından bildirildiği üzere, belge görünüşe göre Apple Watch Series 7’yi detaylandırıyor. Yeni Apple Watch modeline güç veren çip olarak S7 SiP’den bahsediyor. Apple Watch Series 6’da bulunan S6’nın yeniden markalanmış bir versiyonu olduğuna inanılıyor.

S7’yi detaylandıran belge, çipin 64 bit çift çekirdekli işlemci içerdiğini ve Apple Watch SE’den yüzde 20 daha hızlı olduğunu öne sürüyor. Apple Watch Series 6’daki S6 yongası da 64 bit çift çekirdekli işlemciye sahip. Marka değişikliğiyle ilgili referanslar ilk olarak geliştirici Steve Troughton Smith tarafından Xcode’a bakarken dikkat çekti. Apple’ın geçen yılki Apple Watch Series 6 ile aynı olabileceği için bu hafta başlarındaki lansman etkinliğinde Apple Watch Series 7 CPU hakkında konuşmamış olabileceğini öne sürdü.

Belge, SiP’nin yanı sıra Apple Watch Series 7’nin alüminyum versiyonunun 41 mm ve 45 mm varyantları için sırasıyla 32 gram ve 38.8 gram ağırlığında olduğunu gösteriyor. Titanyum modeller ise 42.3 gram ve 51,5 gram ağırlığında.

Belge ayrıca, Apple Watch Series 7’nin, tıpkı Apple Watch SE ve Apple Watch Series 6 gibi 32 GB yerleşik depolama alanı içerebileceğini de gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör