Clubhouse, Sohbet Davetlerini Kolaylaştırıyor

blank
Clubhouse, Sohbet Davetlerini Kolaylaştırıyor

İçerik: Clubhouse, Sohbet Davetlerini Kolaylaştırıyor

Clubhouse, Sohbet Davetlerini Kolaylaştırıyor:

Clubhouse sadece ünlü kişilerin konuşmalarına katılmak için kullanabileceğiniz bir uygulama değildir. Arkadaşlarınızla samimi, özel sohbetler yapabileceğiniz odalar da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz farklı oda türleri vardır ve gelecekte, bu arkadaşlarınızı onlara “el sallayarak” sohbet etmeye davet edebilirsiniz. Gizli deneysel özellikleri bulan tersine mühendislik uygulamalarıyla ünlü Jane Manchun Wong, Clubhouse’un kişileri sesli sohbete davet etmek için yeni bir yol üzerinde çalıştığını keşfetti.

Özellik geniş bir sürüme çıkarsa, Clubhouse, Messenger’da biriyle ilk kez bağlantı kurduğunuzda gördüğünüz Dalga düğmesine benzeyen kullanıcı profillerine bir “Dalga” düğmesi ekleyecektir. Üzerine dokunmak, bir arkadaşınızın sohbet etmek istediğinizi bilmesini sağlar ve uygulama yalnızca yanıt verirse sizin için bir oda açar.

Clubhouse, iOS için yalnızca davetli bir ses uygulaması olarak başladı, burada içeri girmek için bir bekleme listesine katılmanız gerekecek. Ancak geçtiğimiz birkaç ay içinde Android için bir uygulama yayınladı ve kapılarını herkese açtı. Elon Musk ve Mark Zuckerberg gibi ünlü şahsiyetler daha önce burayı, kullanıcıların dinleyicilerle umumi sohbetlere ev sahipliği yapabilecekleri açık odalarda konuşmalar yapmak için bir mekan olarak kullanmıştı. Ancak bu özellik, daha rahat kullanım için daha çekici hale getirebilir ve kullanıcıları, aile ve arkadaşlarla konuşma zamanı geldiğinde başka bir uygulamaya atlamamaya ikna edebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse, Sohbet Davetlerini Kolaylaştırıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör