Marshall Motif ANC,30 Eylül’de Satışa Çıkacak

blank
Marshall Motif ANC,30 Eylül'de Satışa Çıkacak

İçerik: Marshall Motif ANC,30 Eylül’de Satışa Çıkacak

Marshall Motif ANC,30 Eylül’de Satışa Çıkacak:

Marshall Motif ANC ve Marshall Minor III gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, sırasıyla 200$ ve 130$ fiyatla ABD pazarında piyasaya sürüldü. Yeni Motif ANC, markanın aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip ilk TWS kulakiçi kulaklıklarıdır ve kanal içi uyum sağlar. Daha uygun fiyatlı Marshall Minor III, klasik bir dış kulağa ve 12 mm dinamik sürücülere sahiptir. Her iki yeni kulaklık da şimdilik sadece şirketin web sitesinde listeleniyor ve ön siparişler için mevcut ve genel satışlar 30 Eylül’den itibaren başlayacak.

Hindistan’da bulunabilirlik ve fiyatlandırma hakkında henüz bir bilgi yok. Hem Marshall Motif ANC hem de Marshall Minor III, kulaklıkların yanı sıra şarj kutuları için benzersiz stil ve dokulara sahiptir. Motif ANC, AirPods Pro ile doğrudan rekabet ederken ve Minor III, AirPods (2. Nesil) ile karşı karşıya gelecek. Marshall, en iyi gitar amplifikatörleri yapmakla tanınır, ancak teklifleri arasında kablosuz kulaklıklar, kulaklıklar ve taşınabilir multimedya hoparlörleri de bulunur.

Marshall Motif ANC, Marshall Minor III teknik özellikleri
Marshall Motif ANC, şirketin ANC’li ilk TWS kulaklığıdır ve sesi destekleyen 6 mm dinamik sürücülere sahiptir. Bağlantı için, kulakiçi kulaklıklar Bluetooth v5.2 kullanır ve her kulaklıkta ANC’nin yanı sıra sesli aramaları etkinleştirmek için bir araya gelen toplam üç mikrofon bulunur. Kulaklıklar suya dayanıklılık için IPX5 derecesine sahipken, şarj kutusu IPX4 suya dayanıklıdır. Kulaklıklar, ANC açıkken şarj döngüsü başına 20 saate kadar iddia edilen pil ömrüne sahiptir.

Yeni Marshall Minor III, iki yeni kulaklığın daha ekonomik olanı ve bağlantı için 12 mm dinamik sürücülere ve Bluetooth v5.2’ye sahip. Kulakiçi kulaklıkların dış kulağa oturması ve şarj döngüsü başına 25 saatlik iddia edilen pil ömrü vardır. Her iki kulaklık da Qi kablosuz şarj desteğine ve dokunmatik kontrollere sahip. Marshall Motif ANC ayrıca uygulama desteğine sahiptir ve duyum için şeffaflık moduna sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Marshall Motif ANC,30 Eylül’de Satışa Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör