Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

blank
Valve'in İkinci Steam Next Fest'i 1 Ekim'de Başlıyor

İçerik: Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor:

Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için fazla beklemedi. The Verge, oyunların ekstravaganzasının (eski adıyla Steam Oyun Festivali) 1 Ekim – 7 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşeceğini bildirdi. Canlı yayınlar ve sohbetler de dahil olmak üzere bir dizi yaklaşan oyun göreceksiniz, ancak öne çıkan şey demolar olabilir. En önemlisi, IGN, No Man’s Sky yaratıcısı Hello Games’in The Last Campfire’ın Steam sürümünü deneyeceğinizi söylüyor.

Diğer oyun demoları arasında Ludomotion’s Unexplored 2, The Artistocrats’ Starship Troopers – Terran Command ve Andrew Shouldice’in aksiyon macerası Tunic yer alacak.

Summer Game Fest ve diğer sanal etkinlikler gibi Steam Next Fest, COVID-19 pandemisi nedeniyle gerçekleşemeyecek gerçek dünyadaki oyun konferansları ve fuarlarının yerini alıyor. Bu, bağımsız içerik oluşturuculara, aksi takdirde gişe rekorları kıran oyunlara kıyasla çok az ilgi görebilecek oyunları tanıtma ve iyileştirme fırsatı verir. Aynı zamanda Valve’e de yardımcı olur, elbette – bu oyunları satın alma ve Steam’i bağımsız sürümler için bir kaynak olarak görme olasılığınız daha yüksek olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör