Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

blank
Cadillac'ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

İçerik: Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi:

Rezervasyonlar açıldıktan sonra Cadillac, Lyriq EV için alıcı bulmakta herhangi bir sorun yaşamadı. Electrek’in öğrendiği gibi, GM’nin lüks rozeti, Lyriq’s Debut Edition için 19 dakika içinde rezervasyonlardan tükendi. Marka, 100 dolarlık ücreti kaç kişinin ödediğini söylemedi, ancak lüks elektrikli crossover için en azından bir miktar bastırılmış talep olduğu açık. Daha fazla Debut Edition modeli, 2022 yazında bayiler aracılığıyla satışa sunulacak.

Ücret iade edildiğinde depozitolar her zaman nihai satışa dönüşmez. Bazı insanlar, yalnızca son satın alma zamanı geldiğinde geri dönmek için bir araba rezerve edebilir. Bununla birlikte, bağlam açısından, VW’nin ID.4 First Edition’ın “birkaç bin” birimini satması sekiz saat sürdü. Toplam sayı küçük olabilir, ancak 19 dakika son derece hızlıdır.

Satış tamamen beklenmedik değildi. Lyriq, yaklaşık 60.000 $ başlangıç ​​fiyatıyla hala pahalı bir elektrikli araç olsa da, 300 kilometreden fazla sağlıklı bir menzil, 190kW hızlı şarj ve genişleyen 33 inç bilgi-eğlence ekranı vaat ediyor. Ayrıca, tanıdık isimlerden EV’lere yönelik güçlü bir talep modeli de var. Örneğin Ford, talebin erken üretim hedeflerini çok geride bırakmasının ardından F-150 Lightning üretimini artırıyor. Açıkça, içten yanmalı motor muadillerine hükmetmekten çok uzak olsalar bile, bunun gibi EV için bir izleyici kitlesi var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör