Harley-Davidson, e-Bisikletini 2021’in Sonuna Kadar Satacak

blank
Harley-Davidson, e-Bisikletini 2021'in Sonuna Kadar Satacak

İçerik: Harley-Davidson, e-Bisikletini 2021’in Sonuna Kadar Satacak

Harley-Davidson, e-Bisikletini 2021’in Sonuna Kadar Satacak:

Harley-Davidson’ın ilk e-bisikletlerinin o göz alıcı vintage modeli içermediği için hayal kırıklığına uğradıysanız endişelenmeyin. Electrek’in belirttiği gibi, Harley’s Serial 1 markası şimdi son derece benzer bir retro bisiklet olan MOSH/TRIBUTE’u “4. çeyreğin sonlarında” satmayı planlıyor (okuma: Aralık). 5,999$’a ön sipariş verirseniz, MOSH/CTY’nin 1950’lerde evinizdeymiş gibi görünen, dolgun beyaz Schwalbe Super Moto-X lastikleri, bal rengi deri sele ve benzer kulplar gibi temellerini elde edersiniz.

Gates karbon kayış tahriki, yerleşik aydınlatma ve TRP hidrolik disk frenleri dahil olmak üzere işlevsellik, daha çağdaş görünen modelle aynı kalır. Çıkarılabilir 529Wh pilin 105 mil menzile sahip olduğu tahmin ediliyor, ancak sürüş modunuza, bisiklet tarzınıza ve yol seçimlerinize bağlı olarak bu menzil 35 mil’e kadar daralabilir.

İsterseniz hızlı hareket etmelisiniz. Seri 1, yalnızca 650 MOSH/TRIBUTE birimini ABD ve Avrupa arasında eşit olarak bölüştürüyor. Harley markası “gelecekte” daha fazla özel sürüm e-bisiklet sözü verdi, bu yüzden çok geç kalırsanız umudunuzu kaybetmenize gerek yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Harley-Davidson, e-Bisikletini 2021’in Sonuna Kadar Satacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör