Realme GT Neo 2, Samsung’un E4 AMOLED Ekranı İle Gelecek

blank
Realme GT Neo 2, Samsung'un E4 AMOLED Ekranı İle Gelecek

İçerik: Realme GT Neo 2, Samsung’un E4 AMOLED Ekranı İle Gelecek

Realme GT Neo 2, Samsung’un E4 AMOLED Ekranı İle Gelecek:

Realme GT Neo 2’nin 22 Eylül’de Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Lansmanından önce Realme, Çin mikroblog web sitesi Weibo’daki birden fazla gönderi aracılığıyla akıllı telefonun ekran özelliklerini onayladı. Realme GT Neo 2’nin ayrıca bir Snapdragon 870 SoC ve 65W Dart Charge hızlı şarjlı 5.000 mAh pil alacağı da onaylandı. Ancak Çinli teknoloji devi, ekranın boyutunu veya çözünürlüğünü açıklamadı ve yaklaşmakta olan akıllı telefonun diğer önemli özelliklerini açıklamadı.

Weibo’daki birkaç gönderiyle Realme, Realme GT Neo 2’nin bazı ekran özelliklerini duyurdu. Akıllı telefon, Samsung tarafından geliştirilen ve Realme GT’ye kıyasla maksimum 1300 nit parlaklık ve yüzde 15 daha düşük güç tüketimi ile E4 AMOLED ekrana sahip olacak. Neo. Ayrıca 600Hz dokunmatik örnekleme hızı ve uyarlanabilir 120Hz yenileme hızı ile gelecek. Uygulamaya ve içeriğe bağlı olarak yenileme hızı 30Hz, 60Hz, 90Hz ve 120Hz arasında değişebilir.

Ayrıca ekran DC karartmayı, 10.240 seviye parlaklık ayarını ve 50.000.000:1 kontrast oranını da destekleyecek.Bu haftanın başlarında Realme, Realme GT Neo 2’nin diğer bazı özelliklerini de doğruladı. Bir sekiz çekirdekli Snapdragon 870 SoC ile gelecek. Yaklaşan akıllı telefon ayrıca Realme GT Neo 2’yi 36 dakikada tamamen şarj ettiği iddia edilen 65W Dart Charge hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil alacak. Realme, telefonun 64 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera kurulumuyla geleceğini de doğruladı.

Daha önceki bir sızıntı ile Realme GT Neo 2’nin 6.62 inç full HD+ ekrana sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun ayrıca Geekbench listesinde de görüldüğü gibi 12 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Ancak, 8GB RAM seçeneğiyle de gelebilir. Realme, dikdörtgen bir kamera modülüne sahip bir Black Mint renk çeşidini gösteren telefonun bir görüntüsünü paylaştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2, Samsung’un E4 AMOLED Ekranı İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör