Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

blank
Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

İçerik: Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek:

Samsung Galaxy A73, arka kamera için 108 megapiksel birincil sensörle gelecek. Bunun dışında Samsung’un söylentilere göre A serisi akıllı telefonu hakkında başka bir bilgi bulunmuyor. Güney Koreli teknoloji devi, daha önce amiral gemisi akıllı telefonlarında 108 megapiksellik sensörü farklı iterasyonlarda kullanmıştı. Ancak Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy A73’te mevcut sensörlerden herhangi birini mi yoksa 108 megapiksellik yeni bir sensör mü kullanacağı belli değil. Galaxy A73’ün 2022 A serisi akıllı telefon serisinin bir parçası olduğu söyleniyor.

Tipster @GaryeonHan tarafından ilk kez SamMobile tarafından tespit edilen bir tweet, Samsung’un Galaxy A73’e 108 megapiksel sensör uygulayacağını söylüyor. Samsung daha önce Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra’da 108 megapiksel sensör kullanmıştı. Ancak Samsung’un Galaxy A73 için mevcut herhangi bir sensörü kullanıp kullanmayacağı belli değil. Ve Samsung henüz telefonu onaylamadığı için bu bilgilerin bir tutam tuzla alınması gerekiyor.

Samsung, Galaxy S21 Ultra’da bir ISOCELL HM3 sensörü kullandı. 0,8 nanometre boyutunda bir piksele sahip 1/1,33 inç sensörle birlikte gelir. Önceki bir rapor, yaklaşmakta olan Galaxy S22 Ultra’nın arka kamera için güncellenmiş bir 108 megapiksel sensör alacağını belirtiyor. Sensörün donanım değişikliği yerine yazılım optimizasyonu ile güncellenip parlatılacağı söyleniyor.

Güney Koreli yayın Elec daha önce Samsung’un 2022 Galaxy A serisinin tamamına optik görüntü sabitleme (OIS) ekleyeceğini bildirmişti. Samsung, bu yılki A serisi serisinden Galaxy A52 ve Galaxy A72 akıllı telefonlar için OIS özelliğini zaten dahil etti. A serisinin giriş seviyesi modeli olan bu yılki Galaxy A22 bile 48 megapiksel birincil sensörüyle OIS özelliğine sahip. Galaxy A serisi, Samsung’un en popüler akıllı telefon serisidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör