Yeni GoPro Hero 10 Black Piyasaya Sürüldü

blank
Yeni GoPro Hero 10 Black Piyasaya Sürüldü

İçerik: Yeni GoPro Hero 10 Black Piyasaya Sürüldü

Yeni GoPro Hero 10 Black Piyasaya Sürüldü:Daha iyi bir genel performans için daha güçlü bir GP2 işlemci sunan GoPro Hero 10 Black kısa süre önce duyuruldu. Yeni aksiyon kamerası, geçen yıl piyasaya sürülen Hero 9 Black’in halefi olarak geliyor. GoPro Hero 10 Black, gelişmiş video kaydı ve UI performansı, HyperSmooth 4.0 stabilizasyonu ve ön ekran için daha yüksek yenileme hızı vaat ediyor. Yeni işlemcinin, navigasyon ve kullanımı çok daha hızlı hale getirmesi gereken sistem performansını iyileştirdiği de şirket tarafından iddia ediliyor.

GoPro Hero 10 Black özellikleri
GoPro Hero 10 Black’deki büyük değişiklik, yeni GP2 işlemcisi. Bu sayede kamera artık 5.3K 60fps, 4K 120fps ve 2.7K 240fps video çekebiliyor. Tüm bu çözünürlüklerde desteklenen kare hızları, Hero 9 Black’e kıyasla etkili bir şekilde iki katına çıktı. Ayrıca 23 megapiksel fotoğraflar çekebilir ve düşük ışıkta daha iyi performans vaat eder. Yeni işlemci ayrıca videolara gürültü azaltma ve yerel ton eşleme gibi özellikler de getiriyor.

GoPro Hero 10 Black, HyperSmooth 4.0 adı verilen iyileştirilmiş stabilizasyona sahip ve Horizon Leveling özelliğinin sınırı, önceki modeldeki 27 dereceden 45 dereceye yükseltildi. Ayrıca, 5.3K çözünürlükte çekilmiş video kliplerden 19.6 megapiksel fotoğraf çekebileceksiniz. GoPro, Hero 10 Black ile kameradan telefonunuza medya aktarmanın artık yüzde 30’a kadar daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Uygun kabloya sahip olmanız koşuluyla, artık medyayı kablolu bir bağlantı üzerinden telefonunuzdan kameraya aktarabilirsiniz.

Yeni Hero 10 Black, GoPro Hero 9 Black ile aynı boyutlara sahiptir ve katlanır montaj ayaklarına, ses kontrolüne sahiptir ve 10 metreye kadar su geçirmezdir. Lens kapağı da önceki modelde olduğu gibi çıkarılabilir ve Hero 9 Black için tanıtılan tüm modlarla uyumludur. İçeriğinizi otomatik olarak buluta yükleyebilir (bir GoPro aboneliğiniz varsa) ve TimeWarp 3.0, HindSight, Zamanlanmış Yakalama ve Canlı Seri Çekim gibi özellikler de mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni GoPro Hero 10 Black Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör