Balenciaga, Fortnite Temalı Tasarımlar Satıyor

blank
Balenciaga, Fortnite Temalı Tasarımlar Satıyor

İçerik: Balenciaga, Fortnite Temalı Tasarımlar Satıyor

Balenciaga, Fortnite Temalı Tasarımlar Satıyor:

Fortnite, en son geçişi ile en geniş meta veri tabanını oluşturmaya bir adım daha yaklaşıyor. Diğer oyunların beğenileri veya Ariana Grande ile ortaklık yerine, Epic Games’in en yeni işbirliği, yüksek moda bir marka ile.

Bu geçiş iki yönlüdür. Dört Balenciaga kıyafeti (kapüşonlu bir köpek dahil) oyuna geliyor. Balenciaga Fit Set, Fortnite’daki ilk yüksek moda görünümleri içeriyor.

Pazartesi günü saat 20.00’den itibaren, sırt çantanız olarak Balenciaga sırt çantalarının yanı sıra spor ayakkabı, çanta planör, şal ve ifade şeklinde temalı bir kazmanın kilidini açabilirsiniz. Ayrıca 21 Eylül’de başlayan ve bir hafta boyunca devam eden görevlerle kazanabileceğiniz bir çift ücretsiz sprey var. Sanal bir Balenciaga mağazasının yanı sıra temalı bir fotoğraf kampanyası içeren bir Strange Times Öne Çıkan Hub’a göz atabilirsiniz.

Bu, gelecekte her türlü Fortnite moda işbirliklerinin kapılarını açabilir. Ajan Jones’un bir çift Air Jordan 1 giydiğini veya Gucci logolarıyla süslenmiş Savaş Otobüsü giydiğini görebiliriz. Bu arada Epic, ekibinin ve Balenciaga’nın yeni görünümler eklemek için Unreal Engine’i nasıl kullandığını gösteren bir video yayınladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Balenciaga, Fortnite Temalı Tasarımlar Satıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör