HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

blank
HP'nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

İçerik: HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip:

HP, en yeni Spectre x360 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarları için yine OLED ekranları kullanıyor, ancak bu sefer paranızın karşılığını biraz daha fazla alıyorsunuz. Şirket, yeni HP Spectre x360’ın geçen yılki 15,6 inç ekranlara kıyasla isteğe bağlı 16 inç, 16:10 4K OLED ekranla geldiğini ve “yüzde 100 renk kalibrasyonu” ile gerçek VESA siyahları sunduğunu duyurdu.

Yeni model, önceki modellere kıyasla 22 mm ekstra görüntüleme alanına sahipken, yine de yüzde 91 ekran-gövde oranıyla oldukça ince çerçeveler sunuyor. Bütçe bir sorunsa, 3.072 x 1.920 IPS dokunmatik ekranla da mevcuttur. Aynı zamanda, gizlilik ve Windows Hello desteği için fiziksel bir deklanşöre sahip, üste monte edilmiş 5 megapiksellik bir web kamerasına sahip oluyorsunuz. HP’nin AI kontrolleri ve aydınlatmayı iyileştirebilen ve “cilt, dişler ve gözlere rötuş yapabilen” “güzellik modu” ile birlikte gelir. 11. nesil Intel Core i7 CPU ve Intel Evo grafik kartı veya isteğe bağlı bir NDIVIDA GeForce RTX 3050 dizüstü bilgisayar GPU’su, 16 GB bellek, 512 GB PCIe NVMe depolama ve 32 GB Intel Optane ile bu özellikleri de sürdürebilecek güce sahip olmalıdır. hafıza. Ayrıca WiFi 6E’ye kadar dört B&O hoparlör, bir MicroSD kart okuyucu, 40 Gbps hıza sahip iki Thunderbolt 4 ve USB Güç Dağıtımı USB4 Type-C bağlantı noktaları, HDMI 2.0b, Bluetooth 5.2 ve 17 saat pil ömrü sunar. HP Spectre x360 2’si 1 arada sonbaharda HP.com’a veya Best Buy’a 1,639 dolardan başlıyor, ancak OLED 4K modeli için daha fazla ödeme yapmayı bekliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör