iPhone 13’ler Ekran İçi Touch ID’ye Sahip Olmayabilir

blank
iPhone 13'ler Ekran İçi Touch ID'ye Sahip Olmayabilir

İçerik: iPhone 13’ler Ekran İçi Touch ID’ye Sahip Olmayabilir

iPhone 13’ler Ekran İçi Touch ID’ye Sahip Olmayabilir:

Apple, geçen hafta iPhone 13 serisini duyurmuş olabilir, ancak analist Ming-Chi Kuo şimdiden şirketin 2022 serisini bekliyor. MacRumors tarafından görülen bir yatırımcı notuna göre Kuo, Apple’ın yılın ikinci yarısında üç yeni iPhone çıkaracağını iddia ediyor. İki üst düzey modelin, delikli ekran kesiklerine ve 48 megapiksel birincil kameraya sahip olacağı bildiriliyor. Yani beklenti, Apple’ın 2017’de piyasaya sürülen iPhone X’ten bu yana telefonlarını tanımlayan çentik tasarımından uzaklaşmaya başlaması.

48 megapiksellik bir kameraya geçmek de şirket için önemli bir değişikliği temsil edecek. Son iPhone’lar yalnızca 12 megapiksel birincil kameralarla birlikte gönderilir. Şirket, daha yoğun bir sensöre geçerek, insanların gün boyunca yüksek çözünürlüklü ve güneş batmaya başladığında daha az gürültülü çekimler yapmalarını sağlamak için piksel gruplama teknolojisini kullanabilir.

Daha ileriye bakan Kuo, Apple’ın 2023’te iPhone’a bir ekran içi parmak izi sensörü eklemeyi planladığını söyledi. Daha önce analist bunun gelecek yıl olacağını tahmin etmişti, ancak şimdi beklenenden daha yavaş bir geliştirme sürecinin Apple’ın bu özelliği kullanıma sunmasını geciktirdiğini belirtiyor. . Bu, iPhone 13 serisindeki erken raporların bu telefonların ekran içi parmak izi sensörlerini içereceğini önerdiğini düşündüğünüzde önemli bir gecikme. Benzer şekilde, şirketin 2024’te katlanabilir bir iPhone çıkarmasını bekliyor. Kuo, Apple’ın piyasaya sürüleceğini tahmin ederken iyi ama kusursuz olmayan bir sicile sahip.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13’ler Ekran İçi Touch ID’ye Sahip Olmayabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör