Marvel Artık Apple Podcasts’de Mevcut

blank
Marvel Artık Apple Podcasts'de Mevcut

İçerik: Marvel Artık Apple Podcasts’de Mevcut

Marvel Artık Apple Podcasts’de Mevcut:

Marvel ve SiriusXM, ücretli bir katman içeren yeni bir Apple Podcasts kanalı açtı. Ücretsiz Marvel kanalı, Marvel’s Wolverine: The Long Night ve devam filmi Marvel’s Wolverine: The Lost Trail’i içeriyor. Method Man’in Marvel hakkında ünlülerle röportaj yaptığı Marvel/Method’u ve şirketin ekosistemindeki en son haberler hakkında haftalık bir program olan This Week in Marvel’i dinleyebileceksiniz.

Kanaldaki diğer podcast’ler arasında Women of Marvel, Marvel’s Voices ve Marvel’s Pull List yer alıyor. Ek olarak, Timothy Busfield’ın Peter Quill’in yanı sıra Chris Elliott (Rocket), Danny Glover (Red) ve Vanessa Williams’ın (Emma Frost) oynadığı Marvel’s Wastelanders: Star-Lord podcast’inin ilk bölümüne de göz atabilirsiniz.

Ücretli katman, Marvel Podcasts Unlimited, çeşitli şovlara erken ve özel erişim sunar. Bugün mevcut olan Wolverine: The Long Night’ın İspanyolca versiyonu olan Marvel’s Wolverine: La Larga Noche gibi yeni senaryolu ve senaryosuz podcast serilerini içeriyor. Ayrıca, Marvel Comics’in tarihini inceleyen belgesel dizisi Marvel’s Declassified gibi özel programları da dinleyebileceksiniz.

4 Ekim’de aboneler, Stephen Lang’in Hawkeye ve Sasha Lane’in ayrı yaşadığı 17 yaşındaki kızı Ash olarak yer aldığı Marvel’s Wastelanders: Hawkeye’ın ilk iki bölümüne erken erişim elde edecek. Black Widow, Wolverine ve Doctor Doom merkezli olanlar da dahil olmak üzere Marvel’s Wastelanders’ın gelecekteki bölümlerini başka bir yerde bulunmadan önce dinleyebileceksiniz. Diğer podcast’ler de yolda.

Yeni kanallar, Marvel ve SiriusXM’in 2019’da oluşturduğu ortaklığı temel alıyor. Pandora, Stitcher ve tabii ki SiriusXM gibi diğer platformlarda orijinal podcast’ler yayınladılar. Şirketler, Marvel Podcasts Unlimited’da çıkış yaptıktan sonra yeni podcast bölümlerini başka bir yerde paylaşacaklarını söylüyor.

Marvel kanalı 170’den fazla ülkede mevcuttur. Kanal üzerinden Marvel Podcasts Unlimited’a abone olabileceksiniz. Yedi günlük deneme süresinden sonra hizmetin ücreti (ülkeye göre değişebilir) ayda 4 ABD dolarıdır. Marvel ve SiriusXM, Apple’ın Podcasts uygulamasında ücretli kanalları kullanıma sunmasından üç ay sonra kanalı ve aboneliği başlatıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Marvel Artık Apple Podcasts’de Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör