Microsoft Surface Pro 8,120Hz Ekran Ve Thunderbolt İle Gelecek

blank
Microsoft Surface Pro 8,120Hz Ekran Ve Thunderbolt İle Gelecek

İçerik: Microsoft Surface Pro 8,120Hz Ekran Ve Thunderbolt İle Gelecek

Microsoft Surface Pro 8,120Hz Ekran Ve Thunderbolt İle Gelecek:

Microsoft’un 22 Eylül etkinliği, son yılların en büyük Surface Pro güncellemelerinden birini içerebilir. The Verge’e göre, Twitter kullanıcısı Shadow_Leak, Surface Pro 8 tablet için mağaza listesine benzeyen bir şey paylaştı. Windows 11 makinesinin, 13 inç, dar çerçeveli 120Hz ekrana sahip Surface Pro X’in güçlendirilmiş, Intel destekli bir karşılığına benzeyeceği bildiriliyor. Ayrıca, çift Thunderbolt bağlantı noktasına sahip reklam öğeleri için daha yararlı olabilir – diğer çok yüksek hızlı çevre birimlerinin yanı sıra, sonunda harici bir GPU için yeterli alana sahip olacaksınız.

Sızdırılan Surface Pro 8, 11. nesil Core işlemciye de beklenen sıçramayı yapacak. Yine de Surface Laptop 4 gibi, dahil edilen depolama bozulursa veya çok sınırlayıcıysa SSD’yi değiştirebilirsiniz.

Yaklaşan etkinlik, olası Surface Book, Surface Go ve Surface Pro X yükseltmelerinin yanı sıra bir Surface Duo 2 ile Microsoft’un bugüne kadarki en dolu sunumlarından biri olabilir. Ancak sızıntı doğruysa, Surface Pro 8 yıldız cazibesi olabilir. Pro, Microsoft’un en dayanıklı Surface cihazlarından biri oldu, aynı zamanda nispeten az değişiklikle en muhafazakarlarından biri oldu – 2019 revizyonunda hala bir USB-A bağlantı noktası vardı. 8, Pro serisini canlandırabilir, daha yeni bir ayrılabilir bilgisayar dalgası ve ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlarla rekabet etmesine yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Surface Pro 8,120Hz Ekran Ve Thunderbolt İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör