Nokia Lansman Etkinliği 6 Ekim’de Planlandı

blank
Nokia Lansman Etkinliği 6 Ekim'de Planlandı

İçerik: Nokia Lansman Etkinliği 6 Ekim’de Planlandı

Nokia Lansman Etkinliği 6 Ekim’de Planlandı:

Nokia lisans sahibi HMD Global, önümüzdeki ay yeni bir ürün piyasaya süreceğini söyledi. Yeni ürünün sadece perakende kutusunu gösteren etkinlikte paylaşılan görsele bakıldığında, yanında sergilenen tüm ürünlerden daha büyük göründüğü için yeni bir ürün kategorisi olabilir. İlk olarak lisans sahibi HMD Global’den olan ve son birkaç aydır piyasaya sürülmesi beklenen Nokia T20 tableti olduğu tahmin ediliyor.

Nokia Mobile (@NokiaMobile) tarafından atılan bir tweet’e göre, 6 Ekim’de yapılması planlanan bir lansman etkinliği, devam eden pandemi nedeniyle büyük olasılıkla yalnızca sanal bir etkinlik olacak. Nokia tarafından paylaşılan görselde Nokia 3310, Nokia 8110 4G, Nokia 6.2, Nokia X10 ve Nokia XR20 görülüyor. Bu cihazların arkasındaki görüntü, diğerlerinden önemli ölçüde daha büyük olan beyaz, markasız bir perakende kutusu gösteriyor.

Nokia T20 teknik özellikleri
Yakında piyasaya sürülecek olan tablet, 10.36 inç dokunmatik ekrana sahip olacak şekilde listeleniyor. Ayrıca 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile geldiği söyleniyor. Satıcı listesi ayrıca Nokia T20 tabletin Mavi renk seçeneğiyle sunulacağını da gösteriyor. Şimdiye kadar hem HMD Global hem de Nokia, söylentili tabletlerle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia Lansman Etkinliği 6 Ekim’de Planlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör