Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

blank
Realme GT Neo 2'nin Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu:

Realme GT Neo 2’nin 22 Eylül’de Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve özelliklerinin çoğu şirket tarafından önceden onaylandı. Şimdi, bir bahşiş veren, yaklaşmakta olan akıllı telefonun iddia edilen fiyatını paylaştı. Ek olarak, başka bir tipster, Realme GT Neo 2’nin MediaTek Dimensity 1200AI SoC tarafından desteklenecek ikinci bir varyant alacağını paylaştı. Realme, GT Neo 2’nin uyarlanabilir 120Hz yenileme hızına, Snapdragon 870 SoC’ye ve 65W Dart Şarjlı 5.000 mAh pile sahip bir Samsung E4 AMOLED ekrana sahip olacağını onayladı.

Realme GT Neo 2 teknik özellikleri
Önceki bir sızıntı, Realme GT Neo 2’nin Geekbench listesinde de görüldüğü gibi 6.62 inç full HD+ ekran ve 12 GB RAM alacağını söylüyor. Ayrıca 8GB RAM seçeneğiyle geleceği söyleniyor.

Tipster Digital Chat Station’a göre Realme, MediaTek Dimensity 1200AI SoC tarafından desteklenecek Realme GT Neo 2’nin başka bir sürümünü piyasaya sürecek. Sol üst köşede bir delik ve 16 megapiksel selfie kamerası bulunan 6.43 inç full HD+ OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca 64 megapiksel birincil sensöre sahip üçlü bir arka kamera ile geldiği söyleniyor. Realme GT Neo 2’nin yeni varyantı, 65W hızlı şarj destekli 4.500mAh bataryaya sahip olacak, 8.4 mm inceliğinde ve 186 gram ağırlığında olacak.

Yakında çıkacak olan Realme GT Neo 2’nin onaylanan özellikleri arasında 1300 nit maksimum parlaklığa, 600Hz dokunmatik örnekleme hızına ve uyarlanabilir 120Hz yenileme hızına sahip bir Samsung E4 AMOLED ekran yer alıyor. Realme ayrıca yeni akıllı telefonun Snapdragon 870 SoC, 65W hızlı şarjlı 5.000mAh pil ve 64 megapiksel birincil sensörlü üçlü arka kamera ile geleceğini doğruladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör