Telegram Kullanıcıları Artık Canlı Yayınları Kaydedebilir

blank
Telegram Kullanıcıları Artık Canlı Yayınları Kaydedebilir

İçerik: Telegram Kullanıcıları Artık Canlı Yayınları Kaydedebilir

Telegram Kullanıcıları Artık Canlı Yayınları Kaydedebilir:

Telegram, artık kullanıcıların canlı yayınları ve görüntülü sohbetleri uygulamanın kendisinde kaydetmesine izin verecek büyük bir güncelleme duyurdu. Anlık mesajlaşma platformunun en son güncellemesi ayrıca sekiz sohbet teması sunuyor. Her tema bir gündüz ve gece versiyonuyla birlikte gelir ve uygulama ayarlarının gece modu ayarlarını takip eder. Uygulama ayrıca gruplar halinde ayrıntılı okundu bilgilerini başlattı. Kullanıcılar ayrıca yeni güncellemeyle birlikte tam ekran efektli yeni etkileşimli emojilere sahip olacaklar.

Yeni özellikler, 19 Eylül’de Android ve iOS kullanıcıları için, bunların nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntıları içeren bir blog gönderisi aracılığıyla duyuruldu. Telegram tarafından başlatılan sekiz yeni Sohbet teması, görünümlerini özelleştirmek için belirli özel sohbetlere uygulanabilir. Yeni temaların her biri, kullanıcıların sohbetlerini düzenlemelerine yardımcı olan degrade mesaj baloncukları, hareketli arka planlar ve benzersiz arka plan desenleri içerir.

Akıllı telefonunuzda Telegram’ın en son sürümünü kullanıyorsanız ve güncellemeyi zaten aldıysanız, bir sohbet penceresindeki sohbet başlığı kutusuna dokunabilir, üç nokta simgesine tıklayabilir ve temaları etkinleştirmek için Renkleri Değiştir’i seçebilirsiniz. Sohbet ettiğiniz kullanıcı, Telegram’ın en son sürümünü kullanıyorsa seçtiğiniz temayı da görebilir. Telegram sohbetlerinde. Kullanıcının ve sohbet ortağının sohbet penceresi açıksa, animasyonlar ve titreşimler akıllı telefonlarda aynı anda oynatılacaktır.

Kullanıcılar artık gruptaki diğer tarafların mesajınızı alıp almadığını veya henüz okuyup okumadığını kontrol edebilir. Grup mesajları, okundu bilgisi durumunu belirtmek için çift kontrol simgesi (✓✓) ile işaretlenecektir. Küçük gruplarda, kullanıcı artık mesajı seçerek hangi grup üyelerinin mesajı okuduğunu görebilir. Telegram, gizliliği sağlamak için gruplar halinde okundu bilgilerinin mesaj gönderildikten sonra yedi gün boyunca saklanacağını onaylar.

Son güncellemesinde – Telegram 8.0 – bir canlı yayın için sınırsız bir izleyici kitlesine sahip olma özelliğini tanıttı. Bu özellik, toplantı sahiplerinin bir Kanalda veya bir Grup Görüntülü Çağrısında canlı yayına başladıklarında sonsuz sayıda katılımcıyı eğlendirmesine izin verdi. Şimdi, en son güncellemede Telegram, yöneticilerin canlı sürümü kaçıranlar için yayınlamak üzere canlı akışları ve görüntülü sohbetleri kaydetmesine izin veriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram Kullanıcıları Artık Canlı Yayınları Kaydedebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör