Ford, Farkındalık Odaklı Konsept Otomobilini Tanıttı

blank
Ford, Farkındalık Odaklı Konsept Otomobilini Tanıttı

İçerik: Ford, Farkındalık Odaklı Konsept Otomobilini Tanıttı

Ford, Farkındalık Odaklı Konsept Otomobilini Tanıttı:

18 aydır yaşadıklarımız hem bedenen hem de ruhen hepimizi yormuş.Bu dönemde otomobiller bazı insanların sığınağı oldu. Mola vermek ve toplu taşıma araçlarıyla ilgili endişelerini gidermek isteyenler aradıkları huzuru böyle zamanlarda buldular.

Ford, sürücülerin ve yolcuların günlük seyahatlerini iyileştirebilecek ve sağlıklı yaşamı destekleyebilecek teknolojileri ve özellikleri sergilemek için dikkat odaklı yeni bir konsept otomobil geliştirdi.

Farkındalık Odaklı Konsept Otomobil, hijyenik kabin havası, farkındalık odaklı sürüş kılavuzları ve birçok teknolojik özelliği ile sürücü ve yolculara yolculuklarını başladıklarından daha rahat bir şekilde tamamlama fırsatı sunuyor.

Bu dönemde yolculukları nasıl daha keyifli hale getirebileceğimizi araştıran Ford, ‘Geleceği Bugün Yaşa’ vizyonu doğrultusunda ‘Farkındalık Odaklı Konsept Otomobil’i geliştirdi. Bu otomobil ile araca binmeden önce kabin havasının temizlenip sterilize edilmesi, nefes almayı ve nabzı uyaran elektrikli sürücü koltuğu, bilinçli sürüş kılavuzları gibi çeşitli teknolojiler ve özellikler sürücüye sunuluyor. Giyilebilir teknoloji, nabız Sürücü ve diğer yolcuların vücut ısısı ve vücut ısısı ile ortam sıcaklığını ve sürüş modunu ayarlayarak acil durumlarda (kalp krizi vb.) ‘Farkındalık Odaklı Konsept Otomobil’ diğer özelliklerinden farklı olarak tam yatabilen koltuğu ve koltuk başlığındaki hoparlörü ile de dikkat çekiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford, Farkındalık Odaklı Konsept Otomobilini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör