Honda, İnternetten Araç Satacak İlk Şirket Olacak

blank
Honda, İnternetten Araç Satacak İlk Şirket Olacak

İçerik: Honda, İnternetten Araç Satacak İlk Şirket Olacak

Honda, İnternetten Araç Satacak İlk Şirket Olacak:

Honda Motor’un Japonya’da bisiklet araçları satacağı ve bu satış yönteminin Japonya’da bir ilk olacağı bildirildi. Bu kapsamda şirket, önümüzdeki ayın başında hesaplamalar, sözleşmeler ve kredi incelemeleri de dahil olmak üzere tüm satış prosedürlerini içeren bir internet sitesi yayınlayacak.

Kamu yayıncısı NHK’nin şirket kaynaklarına dayandırdığı habere göre Honda, Japonya içinde yeni bir satış uygulaması başlatacak. Buna göre Japon şirket, müşterilerin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı yüz yüze iletişimden kaçınma taleplerini dikkate aldı.

Bu bağlamda Honda, önümüzdeki ayın başında hesaplamalar, sözleşmeler ve kredi kontrolleri dahil tüm satış prosedürlerini içeren bir web sitesi yayınlayacak. Sitede satış hacmi yüksek en iyi modeller yer alacak ve satış kapsama alanı şehir merkezlerinden banliyölere doğru genişletilecektir.

Araç teslimatları daha önce olduğu gibi yetkili satış bayilerinde yapılacaktır. Japon şirket, yeni uygulama sayesinde salgın nedeniyle müşteri kaybını da azaltmayı planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honda, İnternetten Araç Satacak İlk Şirket Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör