Microsoft, Geri Dönüştürülmüş Okyanus Plastiğinden Mouse Yaptı

blank
Microsoft, Geri Dönüştürülmüş Okyanus Plastiğinden Mouse Yaptı

İçerik: Microsoft, Geri Dönüştürülmüş Okyanus Plastiğinden Mouse Yaptı

Microsoft, Geri Dönüştürülmüş Okyanus Plastiğinden Mouse Yaptı:

Yeni bir Surface sistemleri serisinin yanı sıra Microsoft, sonbahar donanım etkinliğinde yeni bir fare duyurdu. İsim, ilginç olmasının nedenini açıklıyor. Adı Microsoft Okyanus Plastik Faresi.

Kabuk, okyanuslardan ve su yollarından geri kazanılan ve reçine peletlerine işlenen atıklardan oluşturulan yüzde 20 geri dönüştürülmüş okyanus plastiğinden yapılmıştır. Bu topaklar, kabuğu yapmak için kullanılan diğer malzemelere eklenir. Farenin içinde bulunduğu ahşap ve şeker kamışı lifli kutu tamamen geri dönüştürülebilir ve herhangi bir plastik içermez. Ayrıca eski farenizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz ve Microsoft onu geri dönüştürecektir. Microsoft, Ocean Plastic Mouse’un “daha büyük sürdürülebilirlik yolculuğunda” küçük bir adım attığını söylüyor.

blank

Fare üzerinde, 33 fit’e kadar bir mesafede Bluetooth 4.0’ı destekleyen üç adet özelleştirilebilir düğme vardır. Microsoft, çevre biriminin tek bir AA pille 12 aya kadar çalışacağını iddia ediyor. Fare, bilgisayarınıza bağlamanıza yardımcı olmak için Swift Pair’i de destekler. Ocean Plastic Mouse, Microsoft’un Windows 11’i piyasaya sürdüğü aynı gün olan 5 Ekim’de piyasaya çıkacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Geri Dönüştürülmüş Okyanus Plastiğinden Mouse Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör