Microsoft, Surface Go 3’de Daha Hızlı İşlemci Kullanacak

blank
Microsoft, Surface Go 3'de Daha Hızlı İşlemci Kullanacak

İçerik: Microsoft, Surface Go 3’de Daha Hızlı İşlemci Kullanacak

Microsoft, Surface Go 3’de Daha Hızlı İşlemci Kullanacak:Microsoft’un yeni Surface lansmanları, en küçük tableti Surface Go 2 için bir yenilemeyi içeriyor. Teknoloji firması, 10.5 inçlik slate’e daha hızlı yongalar getiren performans odaklı bir yükseltme olan Surface Go 3’ü tanıttı. Temel model, Pentium Gold 6500Y’ye (Go 2’deki 4425Y’den yukarı) nispeten hafif bir darbe alırken, daha yüksek özellikler Core m3’ten dört çekirdekli 10. nesil Core i3’e atlıyor. Microsoft, yüzde 60’a varan bir hız artışı elde edeceğinizi iddia etti. Birden fazla uygulama arasında geçiş yaparsanız kesinlikle daha hızlı i3’ü isteyeceksiniz.

Yine de başka türlü bir devrim beklemeyin. Hala 4GB veya 8GB RAM ile uğraşıyorsunuz ve Surface Go 3 tabanındaki pokey 64GB eMMC depolamadan kaçınmak istiyorsanız 128GB veya 256GB SSD seçeneklerine geçmeniz gerekecek. 1.920 x 1.080 ekran ve yalnız USB-C bağlantı noktasıyla da içerik. Microsoft hala bir microSD yuvası ve en azından LTE verileri için bir seçenek içeriyor ve iddia edilen 11 saatlik pil ömrü (bir Windows 11 makinesi için uygun) hala sağlam.

Buna göre, fiyatlar büyük ölçüde aynıdır. Surface Go 3, Pentium yongası, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla birlikte 400 dolardan başlayan 5 Ekim’deki lansmanından önce bugün ön sipariş için hazır. 8 GB RAM ve 128 GB SSD ile Core i3 modeline geçmek için muhtemelen 630 dolar harcamak isteyeceksiniz. Yalnızca WiFi muadillerine göre 100 $ prim taşıyan LTE modellerini satın almak için bir süre beklemeniz gerekecek. Ve hayır, klavye kapağı (100$) ve kalem (100$’dan başlayan fiyatlarla) dahil değildir.

Bir elden geçirmeyi umuyorsanız, bu güncelleme hayal kırıklığı yaratabilir. 2018’den bu yana pek değişmeyen bir tasarım için bir hız artışı ve temel sürümün basit görevlerden daha fazlası için hala çok yavaş olması muhtemel. Zaten bir Surface Go’nuz varsa, bu enkarnasyonu satın almak için acele etmeyeceğiz – bu daha çok Microsoft’un en küçük Windows makinesini tercih eden yeni başlayanlar için.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Surface Go 3’de Daha Hızlı İşlemci Kullanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör