Pokémon Unite, Android ve iOS’a Geldi

blank
Pokémon Unite, Android ve iOS'a Geldi

İçerik: Pokémon Unite, Android ve iOS’a Geldi

Pokémon Unite, Android ve iOS’a Geldi:

Pokémon Unite şimdi indirilebilir ve Android ve iOS’ta oynamaya hazır. Pokémon Unite ekibi kısa süre önce mobil çıkışına hazırlık olarak yeni bir güncelleme çıkarsa da, Temmuz ayında Nintendo Switch’te piyasaya sürülen aynı haritalar ve canavarlarla aynı ücretsiz başlangıçlı MOBA. Oyunun resmi web sitesindeki bir gönderide, yapımcı Masaaki Hoshino, mobil cihazlar ve Nintendo Switch arasında tam platformlar arası destek ve hesap bağlama özelliği ile başlayan yeni özellikleri ayrıntılı olarak açıkladı.

Oyun ayrıca, Eğitmenlerin takım arkadaşlarıyla takım kurmasına izin veren Unite Squads’ı da tanıttı. The Pokémon Company’ye göre, Eğitmenler bu özellik ile kendi kadrolarını oluşturabilir veya mevcut kadroları arayabilir. Ekipler, aynı ilgi alanlarına sahip kişilere onları bulmanın bir yolunu vermek için kendilerini tanımlamak için “etiketler” kullanabilecekler. Güncelleme, yepyeni kozmetik öğeler, yeni oyun içi etkinlikler, yeni tutulan öğeler ve daha fazla dil desteği ile ikinci bir savaş bileti getiriyor.

Hoshino ayrıca gönderide ekibin şu anda “tutulan eşyaların derecelerine bakılmaksızın tüm Eğitmenler için oyun alanını düzleştirmek için” tasarlanmış yeni bir mod geliştirdiğinden bahsetti. Hoshino yeni mod hakkında açıklama yapmasa da, oyunda tutulan eşyaları satın almak için çok fazla para harcamayan (eğer varsa) insanlara, yapanlara karşı daha büyük bir kazanma şansı verebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pokémon Unite, Android ve iOS’a Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör