Surface Duo 2, Daha İyi Bir Kamera Ve Çift 90Hz Ekran Sunacak

blank
Surface Duo 2, Daha İyi Bir Kamera Ve Çift 90Hz Ekran Sunacak

İçerik: Surface Duo 2, Daha İyi Bir Kamera Ve Çift 90Hz Ekran Sunacak

Surface Duo 2,Daha İyi Bir Kamera Ve Çift 90Hz Ekran Sunacak:

Microsoft’un çift ekranlı bir Android cihazdaki ilk girişimi tam olarak başarılı değildi. Orta halli donanım ve sürekli hatalı yazılım, zorlayıcı olabilecek bir deneyimi geride bıraktı. Ancak Surface Duo 2 ile şirket, selefinin eksikliklerini gidermeye odaklanan bir cihazla tüm bunları değiştirmek istiyor.

blank

Surface Duo 2’ye bir göz atın ve önemli bir kamera çıkıntısı olduğunu fark edeceksiniz. Bu bir yükseltme gibi görünmeyebilir, ancak bunun nedeni Surface Duo 2’nin öncekinden çok daha yetenekli ve çok yönlü bir kamera sistemi ile geldiği anlamına geliyor. Orijinal, sağ ekranının üzerinde tek bir 11 megapiksele sahipti. Bu, hem özçekimler hem de normal çekimler için o kamerayı kullanmanız gerektiği anlamına geliyordu. Kamera modları arasında geçiş yapmak için bazı kesin olmayan yazılımlar ekleyin ve Surface Duo, enstantane yakalama konusunda hiçbir zaman harika olmadı. Üç yeni kameranın eklenmesiyle, Surface Duo 2 en azından daha fazla çeşitlilikte çekim yapmanıza izin verecektir. Üçlü arka kamera dizisi 12 megapiksel geniş açı, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş açıdan oluşur. Birincil ve telefoto kameralar, f/1.7 ve f/2.4 diyafram lensleri, faz algılamalı otomatik odaklama ve optik görüntü sabitleme özelliklerine sahiptir.

blank

Daha az fark edilir, ancak yine de memnuniyetle karşılanır, Microsoft’un Duo’nun imzası olan çift PixelSense ekranlarında yaptığı ince ayarlardır. Yeni model, tek bir 8.3 inç ekranda birleşen biraz daha büyük 5.8 inç AMOLED ekranlara sahip. Ayrıca daha parlaktırlar ve daha yumuşak kaydırma için 90 Hz’ye kadar değişken yenileme hızına sahiptirler.

Dikkate değer diğer özellikler arasında, Microsoft’un Surface Duo 2’yi nasıl tutarsanız tutun veya konumlandırın stereo ses verdiğini söylediği yeni bir ses sistemi yer alıyor. Cihazın yan tarafında, ne kadar pil ömrüne sahip olduğunuzu gösteren şık bir ortam ekranı bulacaksınız. . Oh, ayrıca oldukça çekici olan yeni bir Obsidyen siyahı var ve cihaza manyetik olarak bir Yüzey Kalemi takabilirsiniz.Dahili olarak, Surface Duo, 8 GB RAM tarafından desteklenen bir Snapdragon 888 işlemciye sahiptir. Bu, cihaz 2020’de çıktığında zaten yaşını gösteren Surface Duo özellikli Snapdragon 855’ten önemli bir yükseltme. Üstelik, Qualcomm’un en yeni silikonuna geçişle Surface Duo 2, 5G bağlantısı ekliyor. ABD’de Microsoft, Verizon’un Ultra Geniş Bant ağıyla çalışacak bir mmWave varyantı satacak. Her şeye güç sağlayan bir 4.449 mAh hücredir Microsoft, tüm gün pil ömrü sağladığını iddia ediyor. Unutulmaması gereken bir şey, Surface Duo 2’nin kutuya dahil bir şarj cihazıyla gelmeyecek olmasıdır. Ya kendinizinkini sağlamanız ya da önerilen 23W USB-C güç adaptörünü ayrıca satın almanız gerekir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Surface Duo 2, Daha İyi Bir Kamera Ve Çift 90Hz Ekran Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör