2022’de iPhone 14 Mini Modeli Olmayacak

blank
2022'de iPhone 14 Mini Modeli Olmayacak

İçerik: 2022’de iPhone 14 Mini Modeli Olmayacak

2022’de iPhone 14 Mini Modeli Olmayacak:

Bir tahminciye göre, Apple’ın gelecek yıl iPhone 14 mini’si olmayacağı için iPhone 13 mini son “mini” iPhone. Geçmişte çok sayıda rapor, Cupertino şirketinin geçen yıl iPhone 12 mini satışlarından memnun edici bir yanıt almadığını öne sürdü. Bu nedenle, yeni iPhone serisini iPhone 14 mini modelini içermeyen çalışmalarda bulundurmayı planlıyor olabilir. Apple, amiral gemisi iPhone’un en iyisini, varsayılan modele göre kullanımı daha kolay olan yeni, küçük bir form faktöründe sunmak için portföyünde iPhone 12 mini’yi tanıttı.

Tipster Jon Prosser, Apple’ın gelecek yıl iPhone 14 mini’yi piyasaya sürmeyeceğini ve iPhone 13 mini’nin son “mini” iPhone modeli olacağını iddia etti. “Yani miniyi denemeyi düşünüyorsanız, 13 mini son şansınız” dedi.

Prosser, Apple’ın mini form faktörünü 2020’de tanıttığı gerçeğini düşündüğünden ne kadar emin olduğu sorulduğunda, geliştirme konusunda çok emin olduğunu söyledi.Haziran ayında analist Ming-Chi Kuo, 2022 iPhone ailesinin – ki bu Apple, iPhone 14 serisini arayacak – iPhone mini modeli olmadan gelecekti. iPhone 13 mini henüz pazar performansını göstermemiş olsa da, iPhone 12 mini’nin zayıf satışlarından kaynaklanıyor olabilir.

Kuo, iPhone 14 mini’nin olmamasına rağmen, Apple’ın 2022’de dört yeni iPhone modeli getireceğini öngördü. Bu modellerden ikisi üst seviye seçenekler, kalan iki seçenek ise serideki alt seviye seçenekler olabilir. Hem yüksek hem de düşük kaliteli sürümlerin de 6.1 ve 6.7 inç tasarımla gelmesi bekleniyor.

Buna karşılık, iPhone 13 mini – tıpkı iPhone 12 mini gibi – 5,4 inç Super Retina XDA ekrana sahip. iPhone 13 mini, iPhone 13’e göre daha küçük bir pil içeriyor, ancak özelliklerinin geri kalanı normal modelle uyumlu. Bunlar, aynı çift arka kamera kurulumunu ve aynı A15 Bionic çipini içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2022’de iPhone 14 Mini Modeli Olmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör