Discord, YouTube Entegrasyonunu Test Ediyor

blank
Discord, YouTube Entegrasyonunu Test Ediyor

İçerik: Discord, YouTube Entegrasyonunu Test Ediyor

Discord, YouTube Entegrasyonunu Test Ediyor:

Discord, kullanıcıların doğrudan sohbet platformunda izleyebilecekleri YouTube videolarından oynatma listeleri oluşturmasına olanak tanıyan Birlikte İzle adlı bir özelliği test etmeye başladı. İlk olarak The Verge tarafından fark edilen özellik, şu anda yalnızca arkadaşlar ve aile sunucuları tarafından kullanılabilir. Bununla birlikte, şirketin Ekim ayı sonuna kadar daha geniş Discord topluluğuna sunmayı planladığı bildiriliyor. Kullanıcılar, doğrudan dahil edilen arayüz üzerinden arama yaparak veya YouTube’dan bir bağlantı yapıştırarak sunucu kuyruğuna bir video ekleyebilir.

Dergiler şirkete ulaştığında Discord’un test hakkında söyleyecek çok şeyi yoktu. Bir Discord sözcüsü Engadget’a “İnovasyon üzerine kurulmuş bir şirket olarak, kullanıcılarımızın keyif alacağına inandığımız şeyleri her zaman deniyor ve inşa ediyoruz” dedi. “Şu anda paylaşacak başka bir şeyimiz yok, ama bizi izlemeye devam edin.”

Ancak entegrasyon, YouTube’un doğrudan Discord üzerinden YouTube, Spotify ve diğer akış hizmetlerinden müzik çalmak için en popüler araçlardan ikisi olan Groovy Bot ve Rythm’e durdurma ve vazgeçme mektupları göndermesinden sadece haftalar sonra geliyor. Hareket, her iki uygulamayı da kapanmaya zorladı. The Verge’in belirttiği gibi şirket, Watch Together’a benzer bir özelliği yılın başında test etti, ancak bu hafta geri getirmeden önce geçici olarak rafa kaldırdı. Şirket, Groovy Bot ve Rythm’in kapatılmasının ardından özellik üzerinde geliştirmeye yeniden öncelik vermiş görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Discord, YouTube Entegrasyonunu Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör