Microsoft, Surface Duo’ya Android 11’in Geleceğini Söyledi

blank
Microsoft, Surface Duo'ya Android 11'in Geleceğini Söyledi

İçerik: Microsoft, Surface Duo’ya Android 11’in Geleceğini Söyledi

Microsoft, Surface Duo’ya Android 11’in Geleceğini Söyledi:

Microsoft, bu hafta Android 11 ile birlikte gelen yeni bir Surface Duo 2 duyurdu ve şimdi şirket bu yıl orijinal cihazlar için işletim sistemi güncellemesini yayınlamayı taahhüt ediyor. Bir Microsoft sözcüsü The Verge’e yaptığı açıklamada, “Surface Duo’ya güncellemeler sağlama konusunda kararlıyız ve Android 11’i bu yılın sonundan önce mevcut müşterilere getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Bu kesin bir çıkış tarihi değil, ancak o zaman Surface Duo’da Android 11 için hiç bir zamanımız olmadı. Önceki raporlar yaza ineceğini gösteriyordu, ancak düşüşe yaklaştığımız ve Microsoft’un Surface etkinliğinde herhangi bir söz olmadığı için, açıkça beklenenden daha uzun sürüyor. Surface Duo’daki Android 11’in tam olarak ne yapacağını duymayı hala bekliyoruz. getirmek. Android 11, Duo gibi çift ekranlı cihazlar için yerel desteğe sahiptir, bu nedenle cihazdaki bazı yazılım deneyimlerini iyileştirmesi gerekir. Surface Duo 2’ye kısa bir bakışımız sırasında, Android 11, bir revizyondan ziyade Microsoft’un çoklu görev sistemine küçük değişiklikler getiriyor gibi görünüyor. Surface Duo 2 şimdi varsayılan olarak sağdaki ekranın birincil olduğunu varsayıyor, ancak aynı değişikliğin orijinal Surface Duo’ya gelip gelmeyeceği belli değil.

Microsoft, Surface Duo için bir dizi güncelleme göndermiş olsa da, hala oldukça hatalı bir cihaz olarak kaldı. Surface Duo kullanıcıları, çoklu görev ve hareketlerle ilgili düzenli sorunlardan, kitap modu sırasında ekranın kapanmasından ve parmak izi okuyucusunun kullanıldığı kilitlenmelerden şikayet ettiler. Android 11 şimdi tam Google Android 12’ye geçtiğinde gelecek. Android 12’nin piyasaya çıkmasını bekliyoruz Yakında Pixel cihazlarda ve Surface Duo ve Surface Duo 2’nin ne zaman güncelleneceği belli değil. Microsoft daha önce Surface Duo için üç yıllık işletim sistemi ve güvenlik güncellemeleri taahhüt etmişti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Surface Duo’ya Android 11’in Geleceğini Söyledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör