Samsung Galaxy A13 5G, 50 Megapiksellik Kameraya Sahip

blank
Samsung Galaxy A13 5G, 50 Megapiksellik Kameraya Sahip

İçerik: Samsung Galaxy A13 5G, 50 Megapiksellik Kameraya Sahip

Samsung Galaxy A13 5G, 50 Megapiksellik Kameraya Sahip:

Samsung Galaxy A13 5G’nin Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki Galaxy A serisi akıllı telefonu olması bekleniyor. Yakışıklı birkaç haftadır söylentiler arasındaydı ve şimdi yeni bir sızıntı, akıllı telefonun özellikleri hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya koyuyor. Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy A13 5G akıllı telefonunda 50 megapiksel ana kamera sağlayacağı söyleniyor. Şirketin en ucuz 5G akıllı telefonu olması beklenen telefonun da 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olduğu söyleniyor. Yeni Galaxy A13 5G telefon, geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy A12’nin yerini alacak.

Galaxy Club tarafından hazırlanan bir rapora göre Samsung, şirketin en ucuz 5G teklifi olduğu söylenen Galaxy A13 üzerinde çalışıyor. Rapor, Galaxy A13 5G akıllı telefonun 50 megapiksel ana kameraya ve 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacağını iddia ediyor. Galaxy A12, Galaxy A22, Galaxy A32 ve Galaxy A72 gibi diğer Galaxy A serisi cihazlar da benzer bir pil kapasitesine sahiptir.

Samsung Galaxy A13 5G’nin bu yıl içinde duyurulması bekleniyor. Daha önce aynı yayın, ahizenin SM-A136B model numarasını taşıyacağını ve 200 Euro’nun altında fiyatlandırılacağını bildirmişti. Samsung herhangi bir ayrıntıyı doğrulamadı, bu nedenle bu bilgilerin bir tutam tuzla alınması gerekiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A13 5G, 50 Megapiksellik Kameraya Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör