Twitter, Aniden Yok Olan Tweetler Üzerinde Çalışıyor

blank
Twitter, Aniden Yok Olan Tweetler Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Twitter, Aniden Yok Olan Tweetler Üzerinde Çalışıyor

Twitter, Aniden Yok Olan Tweetler Üzerinde Çalışıyor:

Twitter, mobil uygulamasıyla insanların uzun süredir devam eden bir şikayetini ele almayı planlıyor. Yazılımı sık kullanıyorsanız, tweet’lerin bazen tam bir okumanın ortasındayken gözden kaybolduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bunun, zaman çizelgeniz yenilendiğinde olduğunu görürsünüz ve çoğu zaman tek bir tweet’e yanıt veren çok sayıda insan olduğunda olur.

Şirket, “Bunun sinir bozucu bir deneyim olduğunu biliyoruz, bu yüzden değiştirmek için çalışıyoruz” dedi ve sorunu çözmek için önümüzdeki iki ay içinde çeşitli güncellemeler sunmayı planladığını da sözlerine ekledi. Twitter, bu değişikliklerin nasıl görüneceğini ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak tweet’leri okurken kaybolmasını önlerken zaman çizelgenizi taze tutacağına söz verdi.

Twitter, son aylarda artan bir klipte yeni özellikleri yineliyor. Örneğin, şirket geçtiğimiz günlerde takipçileri kaldırmak için bir aracı bu ay içinde test etmeye başlayacağını söyledi. Twitter ayrıca yakın zamanda Topluluklar özelliğini kullanıcılara sunmaya başladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Aniden Yok Olan Tweetler Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör