Twitter, Spaces’ı Keşfetmeyi ve Dinlemeyi Kolaylaştıracak

blank
Twitter, Spaces'ı Keşfetmeyi ve Dinlemeyi Kolaylaştıracak

İçerik: Twitter, Spaces’ı Keşfetmeyi ve Dinlemeyi Kolaylaştıracak

Twitter, Spaces’ı Keşfetmeyi ve Dinlemeyi Kolaylaştıracak:

Twitter, canlı ses özelliğine daha fazla içerik oluşturucu odaklı araçlar ekleyeceği için yakında Spaces’ı uygulamasında daha da öne çıkaracak. Şirket, Spaces’taki konuşmaları keşfetmeyi daha kolay hale getirmek için çalıştığını ve kullanıcıların zaman çizelgelerinin en üstünde daha fazla Space’i öne çıkarmaya başlayacağını söylüyor.

Ayrıca, kullanıcıların önerilere ve gelecek Alanlara göz atabileceği, özellik için özel bir sekme üzerinde çalışıyor. Ayrıca, kullanıcıların konuşmaları sona erdikten sonra dinleyebilmeleri için kayıt ve oynatma özellikleri eklemeyi planlıyor. Şirket ayrıca içerik oluşturucuların Spaces’tan para kazanmaları için yeni yollar ekliyor. Twitter, Ağustos ayında kullanıma sunulan Biletli Alanlara ek olarak, Alanlar ev sahipleri için özel bir fon başlatmayı planlıyor. Şirkete göre program, Spaces’ı sıklıkla barındıran “yeni ortaya çıkan ses yaratıcılarına” “finansal, teknik ve pazarlama desteği” sağlayacak.

Twitter, bu programın nasıl çalışacağı veya katılacak yaratıcıları nasıl seçeceği hakkında fazla ayrıntı vermedi. Ancak şirketin canlı ses özelliklerine ne kadar odaklandığının bir başka işareti. Rakip Clubhouse’un popülaritesi son aylarda düşmüş olsa da Twitter, Spaces’ı kullanıcıları için para kazanma özellikleri oluşturma stratejisinin önemli bir parçası olarak görüyor.

Şirket ayrıca, içerik oluşturucuların Spaces’tan elde ettikleri kazançları takip etmelerini sağlayacak yeni bir kontrol panelinin önizlemesini yaptı. Twitter ayrıca bahşiş özelliklerini Bitcoin ödemelerini de içerecek şekilde genişletti ve tüm kullanıcıların platformda ipucu gönderip alabileceğini söyledi. Başka bir yerde Twitter, taciz veya “sağlıksız” konuşmaları daha da en aza indirmeye yardımcı olabilecek yeni bir özelliği test etmeyi planladığını söyledi. platform. “Baş yukarı” denir. Twitter’ın konuşma güvenliği lideri Christine Su, bu özelliğin siz araya girip tweet atmaya başlamadan önce “bir sohbetin titreşimleri hakkında daha fazla bağlam” sağlayacağını söyledi. Özelliğin, platformun yanıtları yönetmeye yönelik yeni özellikleri ve yeni “güvenlik modu” gibi, kullanıcıların Twitter’daki etkileşimleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayacağını da sözlerine ekledi. Head up özelliği “yakında” olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Spaces’ı Keşfetmeyi ve Dinlemeyi Kolaylaştıracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör