Yeni Ford Fiesta Hibrit Versiyonu ile Tanıtıldı!

blank
Yeni Ford Fiesta Hibrit Versiyonu ile Tanıtıldı!

İçerik: Yeni Ford Fiesta Hibrit Versiyonu ile Tanıtıldı!

Yeni Ford Fiesta Hibrit Versiyonu ile Tanıtıldı!:

40 yılı aşkın bir geçmişe sahip segmentinin gözde modeli Ford Fiesta, yepyeni etkileyici tasarımı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile tanıtıldı. Yeni Fiesta ile sunulan yeni nesil teknolojiler arasında uzun huzmelerde yansıma önleyici özellikli yeni Matrix LED farlar ve 12,3 inç dijital yol bilgisayarı bulunuyor.

Elektrikli güç aktarma sistemi seçenekleri arasında, verimlilikten ödün vermeden keyifli bir sürüş deneyimi için 48 volt EcoBoost Hybrid motor ve yedi vitesli Powershift şanzıman yer alıyor. Ayrıca yeni 200PS Fiesta ST tanıtılan modeller arasında yer alıyor.

B segmentinin lider modellerinden biri olan Ford Fiesta, cesur ve karakteristik yeni dış tasarımı, teknolojik özellikleri ve hibrit dahil farklı model seçenekleriyle tanıtıldı. Trend, Titanium, ST ve Active modellerinin her biri daha fazla renk seçeneği, jant tasarımı ve iç tasarım detaylarından yararlanıyor. Fiesta ailesi, birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip Titanium, ST ve Active modelleri ile karakteristik özelliklerini güçlendiren Vignale paketleri ile büyüyor.

Gelişmiş teknolojiler, yeni Fiesta’yı daha keyifli bir sürüş deneyimi sunmak için daha donanımlı hale getiriyor. LED farlar ilk kez tüm Fiesta modellerinde bulunuyor. Uzun huzmelerde yansıma önleyici özelliği bulunan Matrix LED teknolojisine sahip LED farlar, zorlu yol ve hava koşullarında daha net görüş için adapte edilebiliyor. 1 Yeni Fiesta’da ayrıca sürücülerin rahatça seyahat etmek için ihtiyaç duydukları bilgilere sahip olmalarına yardımcı olan 12,3 inçlik bir dijital yol bilgisayarı bulunuyor.

Elektrikli güç ve şanzıman organları, yeni Fiesta’nın yakıt verimliliğini artırırken, maksimum sürüş keyfi sunar ve emisyonları azaltır. Ford’un EcoBoost 48 volt hafif hibrit teknolojisi, yakıt verimliliğini optimize ederken aynı zamanda Fiesta’nın beğenilen sürüş dinamiklerini hızlı tepki veren hızlanma ile güçlendiriyor. Söz konusu teknoloji, Ford’un yedi vitesli Powershift otomatik şanzımanı ile birlikte çalışarak hızlı ve kusursuz vites geçişleri sağlarken en konforlu ve güvenli sürüş deneyimini sunuyor.

Ford ayrıca performansı artırılmış yeni ‘Fiesta ST’ modelini de tanıttı. Etkileyici hatchback deneyimi, yeni Matrix LED farlar, Yeni Fiesta ST, Ford mühendisleri tarafından tasarlanan yeni Performance Koltuklar, çarpıcı ön ızgara ve yeni renk seçenekleri gibi sportif tasarım detayları ve 320 Nm’ye varan yüzde 10’a varan maksimum tork ile zenginleştiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Ford Fiesta Hibrit Versiyonu ile Tanıtıldı!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör